NBA 2010/11

PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.089
10. veljače 2011. u 01:24
gorc je napisao/la:
James Johnson, the 16th overall pick by Chicago in the 2009 NBA Draft, is currently on assignment with the Energy in order to receive more playing time than is available with his NBA team. The 6-9 forward from Wake Forest has been a success so far with six starts under his belt. The versatile forward has posted a line of 19.3 points, 8.2 rebounds, and 4.5 assists during his tenure, highlighted by a 31-point, 14-rebound effort against Rio Grande Valley on February 2. Johnson is one of eight first-round picks from the 2009 Draft that has gone on to be assigned to the NBA D-League during his career.


izgleda mu ide dobro u razvojnoj ligi.šteta što tamo čami jer vjerujem da bi u nekom slabije nba klubu bilo mjesta za njega.
Vidi cijeli citat


Meni se nekako cini da taj Johnson je stvarno solidan igrac za neki manji klub, al nikako ga nemogu svrstat na neku odredenu poziciju unutar momcadi. neki puta je znao trcat ko muha bez glave a predispozicije mu nisu lose. scalabrine je ipak ikona i on podize cijeli United centar na noge.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.11.2010.
Poruka: 1.862
10. veljače 2011. u 01:31
Ma jasno, al to je klasična zajebancija publike, Bullsi vode 15 razlike 2 min do kraja i publike na noge da uđe Scalabrine, realno igračka korist od Scalabrinea velika nula, dok Johnson može pokriti pozicije 3 i 4 i to sasvim ok, za odmorit Denga koju minutu
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.089
10. veljače 2011. u 01:34
shitface je napisao/la:
Ma jasno, al to je klasična zajebancija publike, Bullsi vode 15 razlike 2 min do kraja i publike na noge da uđe Scalabrine, realno igračka korist od Scalabrinea velika nula, dok Johnson može pokriti pozicije 3 i 4 i to sasvim ok, za odmorit Denga koju minutu
Vidi cijeli citat


Ma da ali sigurno nece Johnson donest neku prevago ili napravit neki drasticni pomak u igri u odnosu na Scalalabrinea al mislim da ulazak ovoga u igru ce barem malo opustit ekipu jer to je onda show time iako se dogada rjetko. Neznan, to valjda ima veze sa sportskom psihologijom.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.11.2010.
Poruka: 1.862
10. veljače 2011. u 01:45
PetarKružić je napisao/la:
shitface je napisao/la:
Ma jasno, al to je klasična zajebancija publike, Bullsi vode 15 razlike 2 min do kraja i publike na noge da uđe Scalabrine, realno igračka korist od Scalabrinea velika nula, dok Johnson može pokriti pozicije 3 i 4 i to sasvim ok, za odmorit Denga koju minutu
Vidi cijeli citat


Ma da ali sigurno nece Johnson donest neku prevago ili napravit neki drasticni pomak u igri u odnosu na Scalalabrinea al mislim da ulazak ovoga u igru ce barem malo opustit ekipu jer to je onda show time iako se dogada rjetko. Neznan, to valjda ima veze sa sportskom psihologijom.

Vidi cijeli citat


Pa da ekipa se opusti kad je tekma riješena i uđe Scalabrine u igru, to stoji, a o nekoj prevagi nema govora, to su igrači za popunu klupe.

No dobro ima nešto u tom Scalabrinu, evo koliko smo sad teksta natipkali zbog njega    i tko još može dobiti 50 tisuća pogleda na jutubu samo za layup   zbilja je fenomen Scalabrine

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.176
10. veljače 2011. u 04:27
Cleveland još bez pobjede,spursi nezaustavljivi,clippersi pobjedili u madison square gardenu,zasad jako izjednačeno između Utah-Chicago
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.089
10. veljače 2011. u 05:33
Ovakve pobjede u Salt Lake cityu podsjete na sretne dane...
Jako ruzna i napeta utakmica, publika nabrijana na Boozera a on najlosiji od kad je dosao u Chicago. Rose opet vukao i potpuno nadigrao derona. Ukrao mu loptu u polukontri minutu do kraja i onda zabio dva bacanja. Mislim da chicago ima barem jednog boljeg sutera ovaj bi imao preko 10 asista svaku tekmu. To su bolesno otvoreni sutevi koje im on namjesti a Tomas, Boogens i ekipa nebi pogodili s "rive u more"
dario23
dario23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.11.2009.
Poruka: 2.641
10. veljače 2011. u 10:17
Scalabrine je tu zbog naslova, odnosnno igranja u finalima. 2 puta je igrao velika finala sa Netsima(oba izgubljena), 2 puta sa Bostonom (1 osvojen naslov) i sad naravno slijede 2 finala sa Bullsima, naravno oba osvojena.
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.419
10. veljače 2011. u 11:06
večeras celtics-lakers
po meni pobjeda celticsa
dario23
dario23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.11.2009.
Poruka: 2.641
10. veljače 2011. u 11:08
Znači večeras Ray Allen postaje najbolji tricaš svih vremena.
Kud ćeš bolje nego protiv Lakersa u dresu Celticsa.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
10. veljače 2011. u 13:18

Ma mogao je to već protiv Bobcatsa napravit, al se štedio da sruši rekord protiv velikog protivnika... 

  • Najnovije
  • Najčitanije