PetarKružić je napisao/la:
shitface je napisao/la:
Ma jasno, al to je klasična zajebancija publike, Bullsi vode 15 razlike 2 min do kraja i publike na noge da uđe Scalabrine, realno igračka korist od Scalabrinea velika nula, dok Johnson može pokriti pozicije 3 i 4 i to sasvim ok, za odmorit Denga koju minutu
Vidi cijeli citat
Ma da ali sigurno nece Johnson donest neku prevago ili napravit neki drasticni pomak u igri u odnosu na Scalalabrinea al mislim da ulazak ovoga u igru ce barem malo opustit ekipu jer to je onda show time iako se dogada rjetko. Neznan, to valjda ima veze sa sportskom psihologijom.
Vidi cijeli citat
Pa da ekipa se opusti kad je tekma riješena i uđe Scalabrine u igru, to stoji, a o nekoj prevagi nema govora, to su igrači za popunu klupe.
No dobro ima nešto u tom Scalabrinu, evo koliko smo sad teksta natipkali zbog njega

i tko još može dobiti 50 tisuća pogleda na jutubu samo za layup

zbilja je fenomen Scalabrine