NBA 2010/11

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.789
11. veljače 2011. u 03:21
vidio sam sto sam morao....sad u krevet
svaka cast ray rayu....
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.091
11. veljače 2011. u 03:30
Ma nemaju Lakersi sanse protiv ovakvog bostona. Sve je dovedeno do savrsenstva i napad i obrana, stvarno sve funkcionira besprijekorno. Drago mi je zbog Raya ali ipak ovu tekmu cu pogledat do kraja!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.02.2011.
Poruka: 17
11. veljače 2011. u 03:33
Dobra tekma, ovaj atdhe link je odličan.

Bravo za Allena. U prvih 10 minuta je 5 komada opalio :)

Što se tiče tekme, Kobe mora početi šutirati, pola onog što je dao prema Fisheru da je sam opalio bi ušlo. 3pts u prvom dijelu mu je lowest sezone, samo 3 šuta je i opalio.
[uredio Three-peat - 11. veljače 2011. u 03:34]
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
11. veljače 2011. u 03:49
Bravo Allen za rekord svaka čast
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.01.2011.
Poruka: 120
11. veljače 2011. u 04:37
Ray Ray za povijest svaka cast!

88:79 za Lakerse malo vise od tri minute do kraja, ne vidim nacina da ovo prospu s tim kako Boston igra u ovom trenutku.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.10.2010.
Poruka: 336
11. veljače 2011. u 04:45
nobody can beat L.A.
svaka čast Allenu :D
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
11. veljače 2011. u 04:48
Evo pobjedili Lakersi u Gardenu 2 pobjeda u velikim utakmicama
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.02.2011.
Poruka: 17
11. veljače 2011. u 04:55
Owned. :)
gorc
gorc
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.01.2008.
Poruka: 13.756
11. veljače 2011. u 10:24
gorc je napisao/la:
-ma nema šanse da melo završi u lakersima.pogtovo sad za koji dan.prevelik je to rizik i bilo bi glupo 'razbijati' šampionsku ekipu.lakersi svakako imaju štošta toga za ponudit no ovo je mišn imposibl

-bullsi dobili kod uvijek neugodinih jazzera.2 pobjede na gostovanjima su ostvarene,znači ja zadovoljan.ona sljedeća je bonus 

-večeras poslastica u TD Gardenu.nakon što sam prognozirao (uspješno) da će kelti protutnjati staples centrom i dobiti lakerse sad prognoziram da će biti napeta utakmica i čak možda lakersi pobijede
Vidi cijeli citat
haha,nije da se hvalim

ma mogu ovi lakersi još,samo kad žele 

...ništa ja nisam vidio,ja sammmmm pio vodu...
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
11. veljače 2011. u 11:00
Ne može bolje, oboren rekord protiv Lakersa u Bostonu, zagrljaj sa Millerom 

http://www.youtube.com/watch?v=zwZF3pOqfic

Meni je nevjerojatno da je Kidd treći, to je pokazatelj da fale oni pravi šuteri u nba-u, svaka čast Kiddu na dugoj karijeri ali on je play koji se mučio sa šutom kroz karijeru i mukotrpno je radio na njemu da ga digne na nba nivo.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
  • Najnovije
  • Najčitanije