NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.11.2010.
Poruka: 1.862
11. veljače 2011. u 02:32
Ovdje najmanje kasni slika a i kvaliteta je sasvim ok

http://atdhenet.tv/33910/watch-los-angeles-lakers-vs-boston-celtics
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
11. veljače 2011. u 02:32
Publika je napaljena ko da je finale
Ovo će biti povijesni dan

Jel itko vidio da na nba.com daju besplatni stream sa više kutova gledanja?
Samo za amere doduše
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.091
11. veljače 2011. u 02:34
Jos samo jedna....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.11.2010.
Poruka: 1.862
11. veljače 2011. u 02:34
A LOL

Reggie jesi ok?   komentatori legende
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
11. veljače 2011. u 02:35
pala je prva!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
11. veljače 2011. u 02:39
http://www.fromsport.com/v-0/18/48/v-184930.html

Evo ako nekom treba stream, ovaj je direktno sa league passa
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.11.2010.
Poruka: 1.862
11. veljače 2011. u 02:41
Evo jeeeeeeee


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 412
11. veljače 2011. u 02:49
Odmah i na wikipediji dodano :D
Sad više tekma nije bitna...može se ić spavat :D 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
11. veljače 2011. u 02:49
Hehe začas je sredio stvar.
Prilično sam uvjeren da namjerno čekao sve do sad, mogao je i u prošloj zabiti još dvije trice
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.11.2010.
Poruka: 1.862
11. veljače 2011. u 02:53
Publiku više ne dira utakmica, Lakersi još manje    Vidjeli su ono po šta su došli
  • Najnovije
  • Najčitanije