NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
10. veljače 2011. u 20:34

Ak im Sloan ode postat će Bobcatsi zapadne konferencije, samo on i njegova trenerska sposobnost su ih držali iznad prosjeka u ovih 10-ak godina nakon Stocktona i Malonea.

Btw. sad će se uz naravno priču o Melu, i priče o CP3 i Dwightu, vjerojatno zahuktati i priča gdje će Deron potpisati kada mu istekne ugovor.

gorc
gorc
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.01.2008.
Poruka: 13.756
10. veljače 2011. u 20:38
pa naravno.ima masu slobodnih agenata na ljeto 2012.krenut će sa špekulacijama već početkom ovog ljeta

a ovog u vezi mela mi više preko glave.još 2 tjedna priča i pričica pa će makar malo ušutit
...ništa ja nisam vidio,ja sammmmm pio vodu...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
10. veljače 2011. u 21:14
Pa tko brani Sloanu otići? Nema veze što je potpisao ugovor, on se može raskinuti ili od strane kluba ili njega osobno.
Premda mi Utah nije posebno draga momčad, bilo bi šteta da se raspadnu. Imali su potencijal kroz par godina postati izazivači na zapadu.
[uredio Steph Curry - 10. veljače 2011. u 21:15]
gorc
gorc
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.01.2008.
Poruka: 13.756
10. veljače 2011. u 21:16
ma niko ne kaže da nema pravo otići tj da mu netko brani,nego koji vrag je neki dan produžio ugovor a sad odlazi.to je malo nejasno 
...ništa ja nisam vidio,ja sammmmm pio vodu...
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.463
10. veljače 2011. u 21:26
pierce možda neigra
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
10. veljače 2011. u 22:28
Dok čekamo na tekmu, evo jedan dobar članak/intervju s Durantom.

Uglavnom, novinar uspoređuje Kevinov život i život svog sina. Caka je u tom da su vršnjaci, pa se vidi koliko različit život može biti.
Kad se sjetim da sam i ja generacija s njim i Roseom, te da KD zaradi preko 130 milijuna kn godišnje, dođe mi suza na oko.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
10. veljače 2011. u 22:30
gorc je napisao/la:
ma niko ne kaže da nema pravo otići tj da mu netko brani,nego koji vrag je neki dan produžio ugovor a sad odlazi.to je malo nejasno 
Vidi cijeli citat


Ma tko zna (premda ćemo saznati za pola sata)
Sjeti se samo Van Gundya. Vodio je momčad koja je kasnije osvojila naslov, a otišao jer je vidio sina kako sjedi bez njega na tribinama
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.789
10. veljače 2011. u 22:32
Steph Curry je napisao/la:
Dok čekamo na tekmu, evo jedan dobar članak/intervju s Durantom.

Uglavnom, novinar uspoređuje Kevinov život i život svog sina. Caka je u tom da su vršnjaci, pa se vidi koliko različit život može biti.
Kad se sjetim da sam i ja generacija s njim i Roseom, te da KD zaradi preko 130 milijuna kn godišnje, dođe mi suza na oko.
Vidi cijeli citat


oh mlad si ti jos
žajo
žajo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2007.
Poruka: 2.617
10. veljače 2011. u 23:26
..navodno da su odnosi na relaciji Derron Williams - Sloan bili jako uzdrmani....a šlag na torti je to što je Derron uvjetovao svoj ostanak kod vlasnika u Utahi ako Sloan ode, tako da ....hm....  


..ugl, sad je konferencija, pa cemo cuti...
[uredio žajo - 10. veljače 2011. u 23:29]
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.789
10. veljače 2011. u 23:27
ja cu bome u rkevet da uvatim bar malo sna pa buđenje u 2.15h da vidim povjesni trenutak
  • Najnovije
  • Najčitanije