NBA 2011/2012

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.09.2010.
Poruka: 394
31. svibnja 2012. u 15:02
daj malo o draftu treba nešto reći! Po meni je ovo nevjerovatno dobra prilika za NO da ako ne odmah sljedeće sezone za 2-3 bude najjozbiljniji contender! covjece na ovakvom draftu imati 1. i 10-ti pick + to u ekipi imati jednog gordona (samo da ga ozljede zaobiđu) 2. pick 2004 (okafor)+ ariza+j.j ma prepuni su talenta samo da je ok trener i mislim da im finala i natjecanje sa thunderom u sljedećih 5-6 sezona nemoze pobjeći....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.04.2005.
Poruka: 12.274
31. svibnja 2012. u 15:05
chuki je napisao/la:
daj malo o draftu treba nešto reći! Po meni je ovo nevjerovatno dobra prilika za NO da ako ne odmah sljedeće sezone za 2-3 bude najjozbiljniji contender! covjece na ovakvom draftu imati 1. i 10-ti pick + to u ekipi imati jednog gordona (samo da ga ozljede zaobiđu) 2. pick 2004 (okafor)+ ariza+j.j ma prepuni su talenta samo da je ok trener i mislim da im finala i natjecanje sa thunderom u sljedećih 5-6 sezona nemoze pobjeći....
Vidi cijeli citat


ima posebna tema draft. play off je
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.167
31. svibnja 2012. u 15:08
brzopotezni je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:
Prekro, ne možeš reći da suci nisu odlučili utakmicu, kad na 105:105, Rondu ne sudi faul, a onda ovi iz kontre zabiju, a manje od 2 min do kraja u produžetku. Po meni je to krađa samo takva, nije to bio faul ono 50/50, već je bio udarac u glavu.

Bilo je još odluka kojih su otišli na stranu Heata, od šamara Jonesa u facu KGa, te 6. faul Piercea, gdje očito je van kruga, te skače ravno u zrak.

Evo gotova je serija, Heat dobio na lijepi poguranac, realno Kelti ne mogu odigrat ovakve 4 utakmice, šteta jedino ako bude metla, jer nisu to zaslužili.

Sad malo o Rondu, koji je odigrao utakmicu za pamćenje, pa ljudi moji ono je bila partija kakva se rijetko viđa, 53 minute igrao, skokova, asista, te koševa. Ovo je bila predstava u kojoj nije Rondo pumpao brojke, ala LBJ, ovo je bilo sve timski, i sve za pobjedu svoje ekipe. Skidam kapu Rondu, jer mislim da ovakvo nešto neće ponovit, ali sigurno moće popraviti šut s distance.

Ova utakmica ide u My Documents pod Rondo show stopped by the reffs
Vidi cijeli citat


ne razumijem ovo što sam ti boldao. potpuno promašeno, proglasit Lebrona čovjekom koji sebično pumpa brojke. bezveze.

Rondo je fenomen. Nemam što dodat.

Što se tiče suđenja, stoji da su 2-3 odluke otišle na štetu Bostona, nema se tu šta filozofirat, šteta da je tako, ali realno nađite neki sportski događaj na visokoj razini da sudac ne napravi grešku nauštrb nekoga.

Jedino mi nije jasno, a to sam vidio na prijašnjim postovima da se ističe koš wadea za 109:105 kao faul u napadu, što je dakako krivo jer je garnett bio unutar polukruga.

Sjajna partija Chalmersa. Svako malo iskoči, iako mi se čini da je to nešto češće u zadnje vrijeme.

Vidi cijeli citat

Dovoljno je reći da je Lebronče prvi asistent heata.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
31. svibnja 2012. u 15:21
Cabanas je napisao/la:
@prekro- slazem se da je su suci znali boston vise ostetit tipa game 7 vs lakers. Medjutim u ovakvoj utakmici, s ovakvim bostonom kojem je 5,6 igraca (sto role playera, sto startera)  ozlijedjeno svaka lopta je vazna. kad pogledas 2 ofenzivna faula wadea- na piercu, i na kg-u, faul na rondu, borba za loptu ronda i jamesa..... u borbi za loptu ne bih rekao da je kraljica bila blize, bas suprotno, rondo ga stigao i bacio se za njom, bio prvi na lopti, ali nema veze za to. ovi ofenzivni faulovi sudjeni u kljucnim trenucima.....faul na rondu koji nije samo ne sudjen, vec iz polukontre miami zabija i umjesto 2 za boston, 22 je za miami... to je 4 poena. takvih 4,5 odluka znaci 20ak poena. pa to je prestrasno. ima tu milijon takvih situacija, tipa prolaz wadea u regularnom djelu kad lebron rukama drzi pietrusa i onda se sjetim za kaj sve znaju sudit faul na lebronu. 1. utakmica, pierce ne puca niti jedan slobodnjak, a covjek imao 5,6,7 prodora i sad odjednom on vise ne zna polozit nego bas svaku od table nabije....pa tog nema nigdje. istina je da kelti moraju odigrat na vrhunskom nivou da bi pobjedili, ali mora i miami. 1. utakmica uzasan postotak kelta, ronda nema nigdje pa opet nije bila rasturacina. nijedan kelt osim kg-a nije odigrao dobru tu utakmicu. a ovo sinoc, zbog takvih odluka, utakmica mi se zgadi kosarka, nba, a pogotovo ovaj miami duo. zao mi je samo sto boston nema neku kladu i sto doc nije takav trener da stavi jednog takvog i da ih sve izudara kao kujice. tipa cardinal proslogodisnje finale, kad su dobili po lampi par puta odmah postali jump suteri. i mozemo govorit kaj hocemo i da james nije imao utakmicu ali covjek je pucao 25 slobodnjaka.... vecinu zasluzeno, ali bas svaki nikako.
Vidi cijeli citat


čekaj, ti si nabrojao navodne greške na štetu bostona, a nijednu na štetu miamia? faul na rondu je bio, ali zbog toga praviti neku teoriju o sudačkoj mašineriji i sl. je djetinjasto. da se miami gura, onda bi ih prošle godine suci gurali protiv dallasa, ali dapače, čak je dallas bio blago povlašten kod sudaca, naročito dirk kojeg se nije smijelo dodirnuti.
protiv sixersa je bilo brdo odluka na njihovu štetu, pa nisam ništa govorio. navijači bostona gledaju samo ono što im odgovara.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
31. svibnja 2012. u 15:37
brzopotezni je napisao/la:


ne razumijem ovo što sam ti boldao. potpuno promašeno, proglasit Lebrona čovjekom koji sebično pumpa brojke. bezveze.

Rondo je fenomen. Nemam što dodat.

Vidi cijeli citat
Rondo je svaki put prije uvalit asist nego će šutirat ili ići na ulaz, drugo Rondo je play, a LBJ je igrao i četvorku, tako da skokovi su mu normalno na njegovoj strani. LBJ asistira, ali i ide na koš češće. Realno kad kog pogledaš utakmicu LBJa, vidit ćeš barem 5 šuteva na svoju ruku.

Ovo pumpanje je više bilo u smislu, solo igre vs igre ekipe. LBJ se podredio ekipi, ali isto uzme 5 divljih šuteva, dok Rondo to uzima zato što mora, inače bi isteklo vrijeme napada

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
31. svibnja 2012. u 15:39
Kako god okreneš, sudačka odluka je prelomila utakmicu. Ja nisam zagovaratelj teorija zavjere, ali očito da suci, posebice u NBA, progledaju kroz prste zvijezdama
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.389
31. svibnja 2012. u 15:49
Former ESPN Analyst Bill Simmons Calls Out Referee Bias After Heat/Celtics Game
Quote:
You can't win 5 against 8. This game is one of the all-time jokes. I am so disgusted by this game and the league as a whole.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
31. svibnja 2012. u 15:54
Zadnje dvije-tri sezone malo tko od nas se neće složiti da je Paul prvi play lige. Ali ovo što ove godine Rondo svakako ga stavlja barem rame uz rame Chrisu, a i dalje Rajon ne uzima naslovnice. Uopće ne kužim zašto je tako, je l' što nije dovoljno medijski eksponiran, što nije gromada od čovjeka i bar 120 kg mišića, što nije bahat i prepotentan na terenu, što je samozatajan, što samo igra košarku? Ja bih u tu kategoriju svrstao i Parkera. Kao da mu se još ne vjeruje, čak mu ni u Celticsima dugo nisu vjerovali pa su se dovodili razni drugi playevi, često se špekuliralo o raznim tradeovima.... A Rajon razbija iz utakmice u utakmicu, u gotovo svakoj je na pragu triple-double učinka. Ne volim proglašavati najbolje, ali Rondo stvarno predstavlja najpoželjnijeg playa današnjice. Obožavam igrače koji koriste glavu, a ne mišiće. Rondo je najbolji primjer.

Što se tiče rasprave o suđenju, ne znam zašto se pokušava opravdati sinoćnje (Leonard, Zrinkec) kada je baš svaka ili-ili odluka išla na stranu Heata, a neke ključne odluke bi svirali čak i navijači Miamija u dvorani, kamoli ne suci. Primjerice jedan zanimljiv podatak - sam James je sinoć 25 puta bio na liniji za slobodnjake, a dvojac iz Oklahome, Westbrook i Harden, koji jednako agresivno napadaju obruč u igri jedan na jedan ili u tranziciji, u prve dvije utakmice finala sa Spursima bili su zajedno 20 puta na liniji. Ovo je bila jako važna utakmica, možda i presudna za seriju i nikako se ne mogu oteti dojmu da je Heat sinoć praktički gurnut u veliko finale. Ne znam čemu to, ne mora značiti da bi Celticsi prošli da su sinoć dobili, Miami ima sasvim dovoljno kvalitete da opet okrene serije na svoj mlin, ali ovoliko uživanje protekcije kod sudaca već postaje gadljivo.

Kad smo kod Miamija, odigrali su jako dobru utakmicu, jednu od rijetkih kad su izgledali kao tim. Utakmica kao utakmica je bila odlična, dvije raspoložene momčadi i lijepa košarka. Šteta što su je suci usrali. Danas se trebalo pisati o velikoj utakmici Rajon Ronda, a ne o nekim drugim stvarima.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
31. svibnja 2012. u 16:12
Lionel Mandrake je napisao/la:
Uopće ne kužim zašto je tako, je l' što nije dovoljno medijski eksponiran, što nije gromada od čovjeka i bar 120 kg mišića, što nije bahat i prepotentan na terenu, što je samozatajan, što samo igra košarku? Ja bih u tu kategoriju svrstao i Parkera..
Vidi cijeli citat

http://www.evilbeetgossip.com/2010/11/17/the-latest-infidel-tony-parker-eva-longorias-husband-divorce-here-we-come/

PS: LeBron je jedan od najnesebičnijih superstarova kojega boli k. za vlastitu statistiku. Ali kad forsira onda je sebičan a kad ne forsira onda je pička koja je nestala s terena.
[uredio Peter Schmeichel - 31. svibnja 2012. u 16:24]
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
31. svibnja 2012. u 16:17
Na Parkera sam više mislio igrački... ono u smislu da bi ga rijetko tko spomenuo ako ga se pita da nabroji top 5 playeva lige.

A ovo sa Evom, mislim da je više do Evice, a manje do Tonyja... mada ne bih znao reći, slabo pratim rubriku vjenčanja.
[uredio Lionel Mandrake - 31. svibnja 2012. u 16:18]
  • Najnovije
  • Najčitanije