brzopotezni je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:
Prekro, ne možeš reći da suci nisu odlučili utakmicu, kad na 105:105, Rondu ne sudi faul, a onda ovi iz kontre zabiju, a manje od 2 min do kraja u produžetku. Po meni je to krađa samo takva, nije to bio faul ono 50/50, već je bio udarac u glavu.
Bilo je još odluka kojih su otišli na stranu Heata, od šamara Jonesa u facu KGa, te 6. faul Piercea, gdje očito je van kruga, te skače ravno u zrak.
Evo gotova je serija, Heat dobio na lijepi poguranac, realno Kelti ne mogu odigrat ovakve 4 utakmice, šteta jedino ako bude metla, jer nisu to zaslužili.
Sad malo o Rondu, koji je odigrao utakmicu za pamćenje, pa ljudi moji ono je bila partija kakva se rijetko viđa, 53 minute igrao, skokova, asista, te koševa. Ovo je bila predstava
u kojoj nije Rondo pumpao brojke, ala LBJ, ovo je bilo sve timski, i sve za pobjedu svoje ekipe. Skidam kapu Rondu, jer mislim da ovakvo nešto neće ponovit, ali sigurno moće popraviti šut s distance.
Ova utakmica ide u My Documents pod Rondo show stopped by the reffs
Vidi cijeli citat
ne razumijem ovo što sam ti boldao. potpuno promašeno, proglasit Lebrona čovjekom koji sebično pumpa brojke. bezveze.
Rondo je fenomen. Nemam što dodat.
Što se tiče suđenja, stoji da su 2-3 odluke otišle na štetu Bostona, nema se tu šta filozofirat, šteta da je tako, ali realno nađite neki sportski događaj na visokoj razini da sudac ne napravi grešku nauštrb nekoga.
Jedino mi nije jasno, a to sam vidio na prijašnjim postovima da se ističe koš wadea za 109:105 kao faul u napadu, što je dakako krivo jer je garnett bio unutar polukruga.
Sjajna partija Chalmersa. Svako malo iskoči, iako mi se čini da je to nešto češće u zadnje vrijeme.
Dovoljno je reći da je Lebronče prvi asistent heata.