NBA 2011/2012

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.06.2011.
Poruka: 5.602
01. lipnja 2012. u 03:12
pocetak iz snova za okc bilo 8-0...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
01. lipnja 2012. u 03:36
Nešto zebre danas ne vole bradu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
01. lipnja 2012. u 03:37
Šta je ovo, koja lakrdija od suđenja
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
01. lipnja 2012. u 03:38
Mrzim kompenzacije.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
01. lipnja 2012. u 03:39
Kelt1983 je napisao/la:
Nešto zebre danas ne vole bradu
Vidi cijeli citat


Ne samo to, nego sude faule Splitteru kako nekog krivo pogleda, a onda ne sude Bradi faule na njemu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
01. lipnja 2012. u 03:40
Lionel Mandrake je napisao/la:
Mrzim kompenzacije.
Vidi cijeli citat



pričaj mi 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.03.2011.
Poruka: 998
01. lipnja 2012. u 03:41
i ovdje se suci počeli gubiti
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
01. lipnja 2012. u 03:42
nije vrag da ce i danas zasrat tekmu 
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
01. lipnja 2012. u 03:42

tek sam se sad krenuo pazljivo gledat. vidim sudilo bodycheck kao faul u napadu... al ajd, necemo valjda opet o sucima.

hajlajt zasad durantov let...

  • Najnovije
  • Najčitanije