NBA 2011/2012

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
01. lipnja 2012. u 03:52
Izgleda OKC našao lijek, nevjerovatno kako lete u napad, cim je SAS prestao igrat pick and roll, eto šta se desi
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.767
01. lipnja 2012. u 03:53
nekako mi se čini da Oklahoma tempom ubija Spurse
ovaj pokušaj zakucavanja Duranta...kao supermen životinja
[uredio allen - 01. lipnja 2012. u 03:54]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
01. lipnja 2012. u 04:03
Alo Brooks, pa de stavi Perka na Parkera
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
01. lipnja 2012. u 04:09
Da, moguće je nadigrati i San Antonio. Barem za poluvrijeme.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
01. lipnja 2012. u 04:48
Lionel Mandrake je napisao/la:
Da, moguće je nadigrati i San Antonio. Barem za poluvrijeme.
Vidi cijeli citat

Evo izgleda i cijela utakmica se smiješi.

Nevjerovatno kako su Spurse pojeli u oba smjera, kao neki nafiksani likovi igraju, ali opet ima razuma. Obrana kakva im treba bit do kraja serije
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
01. lipnja 2012. u 05:02
Potrgali su ih ko Vuco 100 eura!

Brutalno, bravo OKC

Odo leć
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
01. lipnja 2012. u 05:02
Zidanes&Pavones je napisao/la:
Lionel Mandrake je napisao/la:
Da, moguće je nadigrati i San Antonio. Barem za poluvrijeme.
Vidi cijeli citat

Evo izgleda i cijela utakmica se smiješi.

Nevjerovatno kako su Spurse pojeli u oba smjera, kao neki nafiksani likovi igraju, ali opet ima razuma. Obrana kakva im treba bit do kraja serije
Vidi cijeli citat

Ubišmo ih
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
01. lipnja 2012. u 05:02
Unatoč trci , snazi i preciznosti , ovo bi bila još egal utakmica da se švicarska čokolada nije pojavila u allstar odijelu na oba dijela terena
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
01. lipnja 2012. u 05:03
prebiše ih pravo, svaka čast OKC momcima...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
01. lipnja 2012. u 05:04
kad se thunder ovako zalaufa doma, izgledaju kao najimpresivnija momcad svijeta. blokade, sutevi, ulazi, zakucavanja...
  • Najnovije
  • Najčitanije