Previše glasina ima gdje bi tko mogao završiti, zasad je jedino "sigurno" da Battier dolazi u Miami, koji je vanserijski obrambeni igrač po meni, i može kvalitetno odmoriti Jamesa, a to je najbitnije Miamiu.
James je prošle godine igrao cijeli playoff po 40+ minuta, a čuvali su ga Igudala, Pierce, Deng, Marion, znači životinje od obrambenih igrača, naravno da je čovjek pucao u zadnjoj četvrtini, zato je dolazak Battiera vrhunski potez Miamia, jer će se James moći odmarati kad Miami napravi razliku, bez straha da će morati za 2-3 minute natrag na parket, još ako dovedu Dalemberta kako se priča, koji je solidan centar, uz zdravog i energičnog Haslema, zdravog Millera, koji ima i visinu da pomogne u skoku, to je već puno bolja ekipa od prošlogodišnje.
[uredio leonard cohen - 07. prosinca 2011. u 00:21]