Eh sad, pa da ostane cijelu karijeru u istom klubu sigurno nebi svih 10-15 godina koliko bi igrao imao škart ekipu, ako ništa drugo složila bi se respektabilna ekipa kroz draft, pa ne mora niti svaka zvijezda osvojiti naslov. Mislim, da sad Nash ode u Miami ili bilo kamo gdje bi mogao ostat naslov, bilo bi mi drago, ali ako ostane, a vrlo vjerojatno će ostat u Sunsima do kraja ja ću ga cijeniti još više, zato što se čovjek bori srcem za svoju ekipu, a ako se sjećate zbilja je igrao svakakav, i sa razbijenim nosom i arkadom. Tim mi je to draže jer je to u americi rijetka pojava da igrači igraju srcem za svoju ekipu, a ne samo za novac. Kod nas je to bilo izraženije, iako sad je i ovdje samo profesionalizam i novci, a klupskih legenda koje su bile odane svojem klubu i igrale za njega iz ljubavi ima sve dalje sve manje.