pa nije pierce fizikalac, pa da mu godine drasticno srozaju vrijednost.
real je otpustio raula, jer raul nemoze igrat ovu igru sto igraju trenutno. kosarka je ipak sport u kojem covjek na znanje moze utrpat 20+ koseva... a jebiga, ako ce se natrcavat gore dolje po terenu onda normalno da su godine faktor.
a i pierce je od onih igraca koje znas da nesmijes pustit, jer te moze samostalno demolirat ako mu je dan...
eventualni paul-paul tandem sa solidnim ostatkom ekipe bi bio paranoja bilo kojem protivniku... osobno bi volio to vidjet u bostonu.
po onom proslom playoffu, prije bi rekao da garnettu istjece vrijeme... ostavio mi je dojam, da moze eventualno svaku trecu utakmicu odigrat vrhunski, a ostalo je prosjek...