NBA 2011/2012

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.762
29. svibnja 2012. u 13:49
Milan Rakić je napisao/la:
dr.Smart je napisao/la:
baseggio22 je napisao/la:
opet je boston odigrao kriminalno loše, a miami superekstra dobro, i serija samo ovisi o bostonu, hoće li podignuti razinu igre i lagano to riješiti...  
Vidi cijeli citat

Lično mislim da većini fali barem malo objektivnosti kada su u pitanju komentari utakmica Bos-Mia.
Vidim, niko ne spominje povrijeđenog Bosha, a s druge strane "Boston igra sa igračem i po". Mislim, OK je navijati, ali toliko pristrasnosti i nerealnih izjava...
Vidi cijeli citat

To ti je zbog hejtanja Miamia, ničeg više, vidiš da su svi "navijači" Indijane sad postali "navijači" Bostona", a u finalu SA ili OKC-a.
Vidi cijeli citat


Normalno i sta sada? Kao sto je Miami dobio milion navijaca od prije par sezona, sam ih znam dosta koji navijaju samo za Lebrona jer im je on mega pojava i navijaju za ekipu u kojoj je on.

Tako i mi mozemo navijat protiv bahatosti i umisljenosti. Jednostavno vecina ljudi ne voli umisljene zvijezdice koje misle da su bogom dane ( u jednu ruku i jesu ali nisam na to mislio), sto je tu tesko za shvatiti?
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.762
29. svibnja 2012. u 13:49
Milan Rakić je napisao/la:
dr.Smart je napisao/la:
baseggio22 je napisao/la:
opet je boston odigrao kriminalno loše, a miami superekstra dobro, i serija samo ovisi o bostonu, hoće li podignuti razinu igre i lagano to riješiti...  
Vidi cijeli citat

Lično mislim da većini fali barem malo objektivnosti kada su u pitanju komentari utakmica Bos-Mia.
Vidim, niko ne spominje povrijeđenog Bosha, a s druge strane "Boston igra sa igračem i po". Mislim, OK je navijati, ali toliko pristrasnosti i nerealnih izjava...
Vidi cijeli citat

To ti je zbog hejtanja Miamia, ničeg više, vidiš da su svi "navijači" Indijane sad postali "navijači" Bostona", a u finalu SA ili OKC-a.
Vidi cijeli citat


Normalno i sta sada? Kao sto je Miami dobio milion navijaca od prije par sezona, sam ih znam dosta koji navijaju samo za Lebrona jer im je on mega pojava i navijaju za ekipu u kojoj je on.

Tako i mi mozemo navijat protiv bahatosti i umisljenosti. Jednostavno vecina ljudi ne voli umisljene zvijezdice koje misle da su bogom dane ( u jednu ruku i jesu ali nisam na to mislio), sto je tu tesko za shvatiti?
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.09.2011.
Poruka: 1.202
29. svibnja 2012. u 13:50
riki_mo je napisao/la:

Žuja Zakon broj 323: Jedini gori od navijača Barce, su navijači Boston Celticsa!   


Navijači Barce ipak ne traže čuda od aktivne grupe penzionera koji se ne mire sa starošću pa s par unuka idu na planinu i teže aktivnom odmoru.



Vidi cijeli citat

Ispravio bih te...

Navijači Bostona su u rangu navijača Reala - dakle ne mire se s očitom činjenicom da postoji netko bolji od njih Barcelona/Heat
Shaggy
Shaggy
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.10.2004.
Poruka: 11.758
29. svibnja 2012. u 14:17
baseggio22 je napisao/la:
čitajući sinoćnje komentare, a i komentare od prethodnih utakmica bostona čovjek dobije dojam da celticsi igraju s "pola snage" i da "puštaju" protivnicima da nekad ih i pobijede.... pa zar je teško priznati ono što je očito, a to je da su celticsi ekipa koja samo zahvaljujući velikom iskustvu se nalazi tu gdje jeste...
"slini" se na kelte kao da su odabrani, a igraju najlošiju košarku od okupljanja iz 2007. (tu se opet povlači okupljanje the big 3 2007. sa ljetom 2010 i decisionom - po meni je to isto, samo što su lbj, wade i bosh medijski eksponiraniji, ali to je offtopic)... igrači su im u poluraspadnutom stanju (skidam kapu KG-u, kako on igra)... sve što je novo i mlado ne valja (miami, rw itd.).. a hvali se jednog bradleya koji će kasnije biti i manje od role playera (možda postane nešto slično tonyu allenu)...  
svi kao da čekaju da boston "klikne" neku magičnu tipku i da počnu igrati kao što vi očekujete... a šta ako je ovo njihov maksimum?... 
budite malo objektivni i recite da je heat daleko bolji, kvalitetniji, i svježiji protivnik, koji je željan dokazivanja, i to pokazuju iz utakmice u utakmicu...
Vidi cijeli citat


1.tko je uopće dao nekakve šanse bostonu da prođu ovdje?

2. samim time se postavlje pitanje tko je rekao da heat nije bolji protivnik?

3. napisali smo da će proći heata konstatirajući da mogu bolje od ovoga?

ovako se i tvoj post može proglasit subjektivnim jer si upotrijebio termine koje nitko na ovom forumu nije upotrijebio i još ih stavio kao citat. dakle da li je to najveći mogući dokaz subjektivnosti? ispadaš ovako nedosljedan i intrepretiraš koristeći se lažnim citiranjem. ovako cijeli tvoj post ispada čisti subjektivni dojam jer vidiš duhove koji ne postoje. 



baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.864
29. svibnja 2012. u 14:34
Shaggy je napisao/la:


1.tko je uopće dao nekakve šanse bostonu da prođu ovdje?

2. samim time se postavlje pitanje tko je rekao da heat nije bolji protivnik?

3. napisali smo da će proći heata konstatirajući da mogu bolje od ovoga?

ovako se i tvoj post može proglasit subjektivnim jer si upotrijebio termine koje nitko na ovom forumu nije upotrijebio i još ih stavio kao citat. dakle da li je to najveći mogući dokaz subjektivnosti? ispadaš ovako nedosljedan i intrepretiraš koristeći se lažnim citiranjem. ovako cijeli tvoj post ispada čisti subjektivni dojam jer vidiš duhove koji ne postoje. 



Vidi cijeli citat

1. nitko
2. i 3. priznajem kao pogrešku...

mea culpa, mea culpa... 
Shaggy
Shaggy
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.10.2004.
Poruka: 11.758
29. svibnja 2012. u 14:43
baseggio22 je napisao/la:
Shaggy je napisao/la:


1.tko je uopće dao nekakve šanse bostonu da prođu ovdje?

2. samim time se postavlje pitanje tko je rekao da heat nije bolji protivnik?

3. napisali smo da će proći heata konstatirajući da mogu bolje od ovoga?

ovako se i tvoj post može proglasit subjektivnim jer si upotrijebio termine koje nitko na ovom forumu nije upotrijebio i još ih stavio kao citat. dakle da li je to najveći mogući dokaz subjektivnosti? ispadaš ovako nedosljedan i intrepretiraš koristeći se lažnim citiranjem. ovako cijeli tvoj post ispada čisti subjektivni dojam jer vidiš duhove koji ne postoje. 



Vidi cijeli citat

1. nitko
2. i 3. priznajem kao pogrešku...

mea culpa, mea culpa... 
Vidi cijeli citat


bez zezancije molit ću. 

svi znamo da boston nema resurse i zalihe da prođe, ali može pružit bolje od ovoga. da li se tu bar slažemo?

sve to ne znači da i miami može i mora bolje.

traži se samo neki dostojan otpor i ništa više ni manje. bar kod mene.

svim na zemlji mir, veselje. nije mi namjera optuživati za nešto.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
29. svibnja 2012. u 14:49

steta je gledat utakmice u kojima ekipe ili glavni igraci nisu na radnoj temperaturi. bio to miami, boston, ili netko treci.

ja bi najsretniji bio da su svi zdravi i spremni, pa da se pokolju. zato mi je i drago da su lebron i wade proigrali kako znaju, bez obzira sto su mi sve tri ostale ekipe draze...

baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.864
29. svibnja 2012. u 14:56
Shaggy je napisao/la:

bez zezancije molit ću. 

svi znamo da boston nema resurse i zalihe da prođe, ali može pružit bolje od ovoga. da li se tu bar slažemo?

sve to ne znači da i miami može i mora bolje.

traži se samo neki dostojan otpor i ništa više ni manje. bar kod mene.

svim na zemlji mir, veselje. nije mi namjera optuživati za nešto.
Vidi cijeli citat

slažem se da mogu bolje...
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
29. svibnja 2012. u 14:58
Shaggy je napisao/la:
1.tko je uopće dao nekakve šanse bostonu da prođu ovdje?
Vidi cijeli citat


pa evo, kad već pitaš:

s@alko dinamita$ - „Ne vjerujem u jednosmjerno finale, ako ništa drugo jer je ovo zadnja prava šansa velike trojke. Ako Bosh bude nespreman, Boston će namirisati krv.“

Cap  JackSparrow - „A Ronda ce cuvati Spolestra? Bassa Thuriaf? Mislim da Boston ima dovoljno trikova u svom arsenalu...“

Angelus - „Boston se pomalo cuvao za finale s Miamiem, vjerujem da ce dignut razinu svoje igre, pogotovo Rondo, samo s briljantnim Rondom mogu proc!“

joxo7 - „bez bosha je po meni to 50-50 serija , a s njim 70-30 za miami…4:2 za boston ovako pomalo optimistično“

Lionel Mandrake - „Slažem se da je Miami favorit, ali ne baš toliko veliki, a sasvim sigurno ne apsolutni. Imat će i Celticsi što reći u ovoj seriji, bit će jako teško proći Heat, ali Kelti to mogu“

Ljubo73 - „Boston je šampion. Oni imaju desetke ovakvih „unaprijed izgubljenih" utakmica iza sebe i znaju kako će se nosit sa Miamijem…Miami ima ovaj zvjerski dvojac, ali njih dvojica protiv Bostona...ne vjerujem baš“


to su samo neki od komentara koji daju šansu Bostonu...vidjet ćemo na kraju jesi li bili u pravu!
Shaggy
Shaggy
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.10.2004.
Poruka: 11.758
29. svibnja 2012. u 15:16
gledam na podforumu gdje se bacaju prognoze. kao i ovdje otprilike. 20% ljudi misli da boston nešto može.
velika većina daje prednost miamiu. zato ne vidim te prevladavajuće duhove koje bostona guraju u veliko finale.

cijele sezone se govori na istoku o miamiu i bullsima. sad neki žele prodat foru da se neobjektivno gleda na ovu seriju.
  • Najnovije
  • Najčitanije