NBA 2011/2012

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
29. svibnja 2012. u 15:29


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.05.2010.
Poruka: 197
29. svibnja 2012. u 16:28
basketas je napisao/la:
Milan Rakić je napisao/la:
dr.Smart je napisao/la:
baseggio22 je napisao/la:
opet je boston odigrao kriminalno loše, a miami superekstra dobro, i serija samo ovisi o bostonu, hoće li podignuti razinu igre i lagano to riješiti...  
Vidi cijeli citat

Lično mislim da većini fali barem malo objektivnosti kada su u pitanju komentari utakmica Bos-Mia.
Vidim, niko ne spominje povrijeđenog Bosha, a s druge strane "Boston igra sa igračem i po". Mislim, OK je navijati, ali toliko pristrasnosti i nerealnih izjava...
Vidi cijeli citat

To ti je zbog hejtanja Miamia, ničeg više, vidiš da su svi "navijači" Indijane sad postali "navijači" Bostona", a u finalu SA ili OKC-a.
Vidi cijeli citat


Normalno i sta sada? Kao sto je Miami dobio milion navijaca od prije par sezona, sam ih znam dosta koji navijaju samo za Lebrona jer im je on mega pojava i navijaju za ekipu u kojoj je on.

Tako i mi mozemo navijat protiv bahatosti i umisljenosti. Jednostavno vecina ljudi ne voli umisljene zvijezdice koje misle da su bogom dane ( u jednu ruku i jesu ali nisam na to mislio), sto je tu tesko za shvatiti?
Vidi cijeli citat


kako se kockice slažu očekuje nas mega okršaj u velikom finalu: "instant ekipa"  vs. "hejteri", s obzirom da sam od malih nogu gorljivi fan "hejtera", hrabro ću prognozirat 4:2 u korist  "svojih"
kistra
kistra
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 570
29. svibnja 2012. u 16:49
ako netko nije nacio oko na NBA on TNT, barkley, shaq i kenny su pronozirali seriju i znate što su rekli?

Barkley:   Heat in 5
Shaq:      Celtics in 6
Kenny:    Celtics in 6

i iskreno, meni je to jako čudno s obzirom da znam od koga dolazi i na kraju ludi bakley mi ispada najrealniji
"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi." Bob Rock :)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
29. svibnja 2012. u 17:07
Da se na lažemo- ne volim MIami. Lakerse tradicionalno ne volim, a Miami zadnje 2 godine. Ne volim Jamesa. Stroj za mljevenje (doduše najbolji koji trenutno možeš dobiti), (ne)gospodin Wade kojeg respektiram ali ne simpatiziram i Dinosaurus koji mi je čak i simpa jer ima dozu autoironije..... Tu je i niz likova koji su se iz igrača i poluigrača pretvorili u koreografiju. Individualna košarka koja je konkutentna zato jer glavni protagonisti imaju brzinu, snagu, eksplozivnost, odraz, masu.... S druge strane žar i volju s kojom igraju Wade i James i s kakvom energijom i odlučnošću pristupaju igri je za svaki respekt.  Nisu mi simpatični, ali svojim pristupom i kvalitetama zaslužuju svaku pobjedu koju ostvare.

Ps kad smo kod simpatičnosti, meni je JaVale strašno simpa lik- dijeli li iko moje simpatije?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
29. svibnja 2012. u 17:10
Peter Schmeichel je napisao/la:

Ps kad smo kod simpatičnosti, meni je JaVale strašno simpa lik- dijeli li iko moje simpatije?

Vidi cijeli citat

od ovoga da 

http://www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/26867/javale-mcgees-crusade-for-investigative-journalism-and-non-speculative-facts-based-reporting

Murta
Murta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2009.
Poruka: 1.179
29. svibnja 2012. u 17:11
Zovite me ludim jer je noćas Boston prokockao sjajnu priliku za break, ali mislim da im je upravo to trebalo jer su shvatili 2 stvari:
1. Heat nije toliko bolji i kad Boston igra na 100% trenutnih mogućnosti, ravnopravan je protivnik
2. Oni Heat ne mogu pobijediti u atletskoj košarci, nego u košarci s puno kontakta

Uvjeren sam da će u sljedećoj utakamici uzeti pobjedu s fantastičnim Rondom na čelu i s Alllenom koji će pogađati šuteve.

Zašto? Zato što su Rondo i KG rekli da MORAJU promijeniti igru, da je Heatu bilo preugodno. Ništa prljavo, ali Boston mora promijeniti igru.

Heart of the Champion
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
29. svibnja 2012. u 17:47
prekro je napisao/la:
Shaggy je napisao/la:
1.tko je uopće dao nekakve šanse bostonu da prođu ovdje?
Vidi cijeli citat


pa evo, kad već pitaš:

s@alko dinamita$ - „Ne vjerujem u jednosmjerno finale, ako ništa drugo jer je ovo zadnja prava šansa velike trojke. Ako Bosh bude nespreman, Boston će namirisati krv.“

Cap  JackSparrow - „A Ronda ce cuvati Spolestra? Bassa Thuriaf? Mislim da Boston ima dovoljno trikova u svom arsenalu...“

Angelus - „Boston se pomalo cuvao za finale s Miamiem, vjerujem da ce dignut razinu svoje igre, pogotovo Rondo, samo s briljantnim Rondom mogu proc!“

joxo7 - „bez bosha je po meni to 50-50 serija , a s njim 70-30 za miami…4:2 za boston ovako pomalo optimistično“

Lionel Mandrake - „Slažem se da je Miami favorit, ali ne baš toliko veliki, a sasvim sigurno ne apsolutni. Imat će i Celticsi što reći u ovoj seriji, bit će jako teško proći Heat, ali Kelti to mogu“

Ljubo73 - „Boston je šampion. Oni imaju desetke ovakvih „unaprijed izgubljenih" utakmica iza sebe i znaju kako će se nosit sa Miamijem…Miami ima ovaj zvjerski dvojac, ali njih dvojica protiv Bostona...ne vjerujem baš“


to su samo neki od komentara koji daju šansu Bostonu...vidjet ćemo na kraju jesi li bili u pravu!
Vidi cijeli citat

Naravno da ću ići protiv večine, ako ubodem mogao bi se barem ovdje malo busati u prsa!

A ne, sad za ozbiljno, naravno da je Miami favorit, ali naravno da neću otpisati momčad koja u svojim redovima ima Ronda, Piercea, Allena i Garnetta. Mada, teško je gledati mučenje Piercea i pogotovo Allena, ali kontam da će u njima nekako proraditi šampionski mentalitet i inat velikog igrača. Gledajući ih jučer, to je možda preoptimistično za očekivati.

Što se tiče same utakmice, mislim da je Boston odigrao sasvim korektno. Miami, barem je to moje mišljenje, nije samo odrađivao utakmicu. Celticsi su igrali smisleno, bilo je tu jako pozitivnih stvari, konstantno su se stvarale prilike za otvorene šuteve unatoč kvalitetnoj obrani Heata, jednostavno ubio ih je loš šut i katastrofalno izvođenje slobodnjaka. Veći problem Bostona je manjak obrambene energije, jako teško zaustavljaju Wadea i Jamesa. To, naravno, nije lako ni mnogo boljim defanzivnim ekipama, ali činjenica je da su Wade i James prečesto dolazili do lakih koševa pretrčavanjem svojih čuvara. Naročito James protiv Piercea.

Suđenje je posebna priča ove utakmice. Očaj. Ne mogu reći da je Boston silno oštećen jer su gluposti protiv Celticsa kompenzirali glupostima protiv Heata, ali da su uništili utakmicu - jesu!
[uredio Lionel Mandrake - 29. svibnja 2012. u 17:47]
Stalker
Stalker
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.03.2011.
Poruka: 1.142
29. svibnja 2012. u 17:56
Peter Schmeichel je napisao/la:

Ps kad smo kod simpatičnosti, meni je JaVale strašno simpa lik- dijeli li iko moje simpatije?

Vidi cijeli citat

hahaha ja kad god vidim tog McGeea odvalim se smijat iz čista mira, kakva panjina...
(da se forumaš Panjina ne uvrijedi)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
29. svibnja 2012. u 17:57
Jel ko vidio Bosha na klupi Heata?

Van Gundy: IS he wearing peach pants? Oh my God

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.09.2011.
Poruka: 1.202
29. svibnja 2012. u 20:22
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=o10_AoHv5Xo

Ne bih se zezao s KG-jem pa makar se zvao LeBron James. Očekujem sad break Celticsa u sljedećoj utakmici. Kelti su luda banda, a kad krenu u osvetnički pohod...


[uredio USA - 29. svibnja 2012. u 20:25]
  • Najnovije
  • Najčitanije