NBA 2011/2012

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2004.
Poruka: 1.482
31. svibnja 2012. u 05:40
Ovo nikad nije lijepo reci, ali suci su poklonili pobjedu Miami-u. 
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.089
31. svibnja 2012. u 05:40
sta ce tek radit u finalu SAS ili OKC-u!!! Jedva cekam!! Neka osvoje naslov cigani vise mi ih je pun k....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
31. svibnja 2012. u 05:41
ma smucilo mi je cijelu utakmicu ovo. nabijem ih na kurac, sviraju svaki jebeni kontakt i tehnicku za svaki kurac i onda ne vide jebenu ruku u glavu i odluce utakmicu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.06.2010.
Poruka: 1.245
31. svibnja 2012. u 05:41
Dok god ljudi kroje pravdu na svitu od toga nema ništa. I onda kad prigovoriš sudcima još te kazne :D
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.089
31. svibnja 2012. u 05:43
E ja da sam na Rondovom mistu ovo nebi mogao pregrist!!! Mislim da bi mu se nahebo mamice pa makar zavrsio karijeru. Covik odigra monstruoznu utakmicu i treba bit heroj, ne mogu mu nista razni talenti sa south beacha ali te zato redovito jebe debil koji nikad kosarku nije igrao.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
31. svibnja 2012. u 05:45

najvise mi je zao ronda. jebote covjek je odigrao jednu od boljih playoff utakmica u povijesti, i onda popusi utakmicu jer mu nisu sudili šaku u glavu...

nisam se stvarno odavno ovako izivcirao...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.09.2008.
Poruka: 78
31. svibnja 2012. u 05:47
Ovo vise nema smisla, jednom u 3 godine prvak se smije odlucit na posten nacin ovo ostalo suci odrade, kakva sramota. jebote heat, jebote spolestra, jebote kraljica, jebote pickica wade, jebote suci, jebote j.van gundy koji ih ne popljuje na mrtvo ime na tv, jebote glup pickas sport u kojem za svaki dodir sude faul, jebote ja koji gledam taj sport do 6 ujutro. Keltima svaka cast, zasluzili su pobjedu ne radi borbenosti,srca vec radi toga sto su nocas bili bolji za 10ak poena. suci ocito ne znaju da i ovom foleru wadeu smiju ofenzivni faul sudit.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2004.
Poruka: 1.482
31. svibnja 2012. u 05:47
Zalosno, Stvarno Boston nije zasluzio takav tretman.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.09.2008.
Poruka: 78
31. svibnja 2012. u 05:50
ali mislim cemu se cudit, u 1. utakmici playoffa dok su kraljica i princeza i noj se usrali i dok im je melo metao kurcinu prvi kvoter vec su tad pocele nebulozne odluke. na kraju sipadne rasturacina od 30 razlike. kako tek ne bi sad kad su nadomak finala koje ce ionak popusit u 5 utakmica.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
31. svibnja 2012. u 05:50
Šaka  u glavu prošla nekažnjeno , 2 ofenvna faula Wade-a  , prvo na PP  (što je prelomilo , jer grat tako tešk završncu bez closera top klase je užas) i onda kada je gradio KG-a nogom , oba svirana i iz njih iašlo 4 HEatova ključna poena. 

Iako i KG je falija 2 jako jako bitna šuta i ima turnover. Šteta za ronda , kraj ovakvih partja se inače upisuje  pobjeda.

Zakraj samo ,jebem vam majku zebre, NBA PEDERI KOŠARKU STE SJEBALI!
[uredio Kelt1983 - 31. svibnja 2012. u 05:52]
  • Najnovije
  • Najčitanije