NBA 2011/2012

Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
31. svibnja 2012. u 05:51
Ne volim Miami Heat iz samo jednog razloga - rijetko antipatična skupina likova na jednom mjestu. Kad tome pridodaš neobjašnjivo sudačko guranje u utakmicama poput ove, teško mi je i najmanje simpatizirati jednu ovakvu ekipu.

Mene samo zanima tko će mi vratiti ovu neprospavanu noć, a čitava večer je bila jedna velika prevara?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2004.
Poruka: 1.482
31. svibnja 2012. u 05:52
Da ,ne znam sto da mislim. Ne volim o sucima i raznim teorijama zavjere. Medjutim, cinjenica da je ovo vec 3. utakmica u playoffu kada su suci svojim pogreskama lijepo pogurali Miami. S druge strane, jos niti jednom nisu bili znacajnije osteceni. Vrlo ruzan zavrsetak, jako lijepe utakmice.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
31. svibnja 2012. u 05:52
MIslim da je ovo kraj za Kelte , ne znam kako se mogu regenerirat za game 3
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
31. svibnja 2012. u 05:57
Kelt1983 je napisao/la:
MIslim da je ovo kraj za Kelte , ne znam kako se mogu regenerirat za game 3
Vidi cijeli citat

Ne znam je l' ovo kraj za Kelte, ali znam da je kraj za mene i ovu seriju. Nema smisla gledati. Barem ću se naspavati ko čovjek...

Boki, ne volim ni ja o sucima, to su mi uvijek najgori alibiji za poraz, ali ovo je stvarno bilo smiješno.
[uredio Lionel Mandrake - 31. svibnja 2012. u 05:58]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
31. svibnja 2012. u 05:57
Lionel Mandrake je napisao/la:
Ne volim Miami Heat iz samo jednog razloga - rijetko antipatična skupina likova na jednom mjestu. Kad tome pridodaš neobjašnjivo sudačko guranje u utakmicama poput ove, teško mi je i najmanje simpatizirati jednu ovakvu ekipu.

Mene samo zanima tko će mi vratiti ovu neprospavanu noć, a čitava večer je bila jedna velika prevara?
Vidi cijeli citat



Upravo to, potpisujem sve napisano. Živci mi na 300 odu kad ih vidim kako se bahato smiju nakon pobjede u utakmici u kojoj istu nisu zaslužili. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2012.
Poruka: 126
31. svibnja 2012. u 05:59
navijam za miami, ali svaka čast rondu. Ne celticsima nego vanzemaljskom rondu, lik je lansirao trice i "smijao" se u facu ekipi koja mu je davala otvorene šuteve sa slobodnjaka. Radio je čuda kakva ne znam može li ponoviti. I bio je oštećen za onaj udarac po glavi. Ali nakon prve utakmice glavni komentari su biili da su kelti dali heatu pobjedu jer su promašivali šuteve i slobodnjake. Što je danas bilo? James je imao najlošiju šutersku večer playoffa, a o bacanjima da ne govorim. Koliko 15, 16 promašenih bacanja pa to ni da sami howardi igraju nebi tako bilo. Tako da očekujem da heat na tome poradi, klupa nastavi kako treba, a boston će čekati opako nabrijan doma ali vjerojatno i umoran.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
31. svibnja 2012. u 06:02

Kelt1983 je napisao/la:
MIslim da je ovo kraj za Kelte , ne znam kako se mogu regenerirat za game 3
Vidi cijeli citat

uzet ce mozda jednu doma. ali i to sam skeptican sad... mogla bi bit i metla

da su dobili, isli bi doma s drugim mentalnim sklopom. ovako em ce potonut, em neznam kako bi se to trebali oporavit za dvije utakmice u 4 dana. starci su stari, a rondo je mrtav vjerojatno...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.06.2010.
Poruka: 1.245
31. svibnja 2012. u 06:03
NBA where the shit happens. Mogli su Miami stavit u Finale odmah pa nek Zapad razigraje tko će s njima.
Plačko, kraljica i dinosaur + sudci = finale. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.03.2008.
Poruka: 1.790
31. svibnja 2012. u 06:10
Uzas. Osjecam se isto kao i vecina ljudi na ovom forumu. Pa zar uvijek moraju da toliko guraju Miami Heat... Rondo je car, jebeni car. Takvu utakmicu odigrati, stvarno maestralno. Ali jedna stvar zbog koje cu uvijek ne podnositi organski Miami je zato sto se onako sugavo smiju u facu, grizu one stitnike za zube i toliko izgledaju prepotentno da je to nevjerovatno. Jbte Boston vodi vecinu utakmice pa su normalni, a Miami cim nesto zabije odma krene neko tesko preseravanje. Tako da se iskreno nadam da nece nikako osvojiti prsten.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.06.2010.
Poruka: 1.245
31. svibnja 2012. u 06:10
that_new_guy je napisao/la:
navijam za miami, ali svaka čast rondu. Ne celticsima nego vanzemaljskom rondu, lik je lansirao trice i "smijao" se u facu ekipi koja mu je davala otvorene šuteve sa slobodnjaka. Radio je čuda kakva ne znam može li ponoviti. I bio je oštećen za onaj udarac po glavi. Ali nakon prve utakmice glavni komentari su biili da su kelti dali heatu pobjedu jer su promašivali šuteve i slobodnjake. Što je danas bilo? James je imao najlošiju šutersku večer playoffa, a o bacanjima da ne govorim. Koliko 15, 16 promašenih bacanja pa to ni da sami howardi igraju nebi tako bilo. Tako da očekujem da heat na tome poradi, klupa nastavi kako treba, a boston će čekati opako nabrijan doma ali vjerojatno i umoran.
Vidi cijeli citat



Svaka čast sudcima koji su 2 puta preokrenuli utakmicu u korist Miamia 10 koševa nije puno.
  • Najnovije
  • Najčitanije