NBA 2011/2012

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.751
31. svibnja 2012. u 06:14
Jedino me veseli sto ce u finalu na Spurse koji ce ih rastavit na proste faktore.
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
31. svibnja 2012. u 06:21

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.06.2011.
Poruka: 5.602
31. svibnja 2012. u 06:44
mogu pocet stampat karte za SAS MIA finale... valjda ce tamo pravda bit zadovoljena....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2012.
Poruka: 126
31. svibnja 2012. u 06:49
NO_N@ME je napisao/la:
that_new_guy je napisao/la:
navijam za miami, ali svaka čast rondu. Ne celticsima nego vanzemaljskom rondu, lik je lansirao trice i "smijao" se u facu ekipi koja mu je davala otvorene šuteve sa slobodnjaka. Radio je čuda kakva ne znam može li ponoviti. I bio je oštećen za onaj udarac po glavi. Ali nakon prve utakmice glavni komentari su biili da su kelti dali heatu pobjedu jer su promašivali šuteve i slobodnjake. Što je danas bilo? James je imao najlošiju šutersku večer playoffa, a o bacanjima da ne govorim. Koliko 15, 16 promašenih bacanja pa to ni da sami howardi igraju nebi tako bilo. Tako da očekujem da heat na tome poradi, klupa nastavi kako treba, a boston će čekati opako nabrijan doma ali vjerojatno i umoran.
Vidi cijeli citat



Svaka čast sudcima koji su 2 puta preokrenuli utakmicu u korist Miamia 10 koševa nije puno.
Vidi cijeli citat



za sudačke odluke sam rekao da je faul na rondu čisti bio. Ono za wade-a je valjda pola ljudi (čast iznimkama) reagiralo tek kad su breen i van gundy rekli da je ispružio nogu. Na kraju krajeva čini se da je faul na wadeu bio prvi pa se i tako može gledati. Opet kažem gledao sam ovu rondovu partiju istovremeno oduševljen, u nevjerici i bijesan kao navijač. Ov komentar za "preseravanje" miamija bih komentirao kao drukčiji momčadski mentalitet. Boston kad pobjeđuje to naglašava busanjima i sličnim stvarima i u tome nema ništa loše, imaju više ratnički mentalitet. Igrači miamija stave smješak na lice. U čemu je problem? Zar bi oni sad trebali reći da MI smo krivi jer je sudac slijep i nije vidio čisti faul? Sudac je kriv za taj faul, ne miami heat, ne lebron, kraljica, princeza, lechoke, dinosaur ili njihovi štitnici za zube.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.751
31. svibnja 2012. u 07:14
that_new_guy je napisao/la:
NO_N@ME je napisao/la:
that_new_guy je napisao/la:
navijam za miami, ali svaka čast rondu. Ne celticsima nego vanzemaljskom rondu, lik je lansirao trice i "smijao" se u facu ekipi koja mu je davala otvorene šuteve sa slobodnjaka. Radio je čuda kakva ne znam može li ponoviti. I bio je oštećen za onaj udarac po glavi. Ali nakon prve utakmice glavni komentari su biili da su kelti dali heatu pobjedu jer su promašivali šuteve i slobodnjake. Što je danas bilo? James je imao najlošiju šutersku večer playoffa, a o bacanjima da ne govorim. Koliko 15, 16 promašenih bacanja pa to ni da sami howardi igraju nebi tako bilo. Tako da očekujem da heat na tome poradi, klupa nastavi kako treba, a boston će čekati opako nabrijan doma ali vjerojatno i umoran.
Vidi cijeli citat



Svaka čast sudcima koji su 2 puta preokrenuli utakmicu u korist Miamia 10 koševa nije puno.
Vidi cijeli citat



za sudačke odluke sam rekao da je faul na rondu čisti bio. Ono za wade-a je valjda pola ljudi (čast iznimkama) reagiralo tek kad su breen i van gundy rekli da je ispružio nogu. Na kraju krajeva čini se da je faul na wadeu bio prvi pa se i tako može gledati. Opet kažem gledao sam ovu rondovu partiju istovremeno oduševljen, u nevjerici i bijesan kao navijač. Ov komentar za "preseravanje" miamija bih komentirao kao drukčiji momčadski mentalitet. Boston kad pobjeđuje to naglašava busanjima i sličnim stvarima i u tome nema ništa loše, imaju više ratnički mentalitet. Igrači miamija stave smješak na lice. U čemu je problem? Zar bi oni sad trebali reći da MI smo krivi jer je sudac slijep i nije vidio čisti faul? Sudac je kriv za taj faul, ne miami heat, ne lebron, kraljica, princeza, lechoke, dinosaur ili njihovi štitnici za zube.
Vidi cijeli citat


To je sve jedan lik ne moras se ponavljati iako si mogao dodati i Lebrick kad si vec bio in the zone  
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2012.
Poruka: 126
31. svibnja 2012. u 07:19
ma ima ih dosta...ljudi su kreativni po tom pitanju, šteta što nisu kreativni u nekim drugim, važnijim sferama svojih života.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.06.2010.
Poruka: 1.245
31. svibnja 2012. u 07:19
that_new_guy je napisao/la:
NO_N@ME je napisao/la:
that_new_guy je napisao/la:
navijam za miami, ali svaka čast rondu. Ne celticsima nego vanzemaljskom rondu, lik je lansirao trice i "smijao" se u facu ekipi koja mu je davala otvorene šuteve sa slobodnjaka. Radio je čuda kakva ne znam može li ponoviti. I bio je oštećen za onaj udarac po glavi. Ali nakon prve utakmice glavni komentari su biili da su kelti dali heatu pobjedu jer su promašivali šuteve i slobodnjake. Što je danas bilo? James je imao najlošiju šutersku večer playoffa, a o bacanjima da ne govorim. Koliko 15, 16 promašenih bacanja pa to ni da sami howardi igraju nebi tako bilo. Tako da očekujem da heat na tome poradi, klupa nastavi kako treba, a boston će čekati opako nabrijan doma ali vjerojatno i umoran.
Vidi cijeli citat



Svaka čast sudcima koji su 2 puta preokrenuli utakmicu u korist Miamia 10 koševa nije puno.
Vidi cijeli citat



za sudačke odluke sam rekao da je faul na rondu čisti bio. Ono za wade-a je valjda pola ljudi (čast iznimkama) reagiralo tek kad su breen i van gundy rekli da je ispružio nogu. Na kraju krajeva čini se da je faul na wadeu bio prvi pa se i tako može gledati. Opet kažem gledao sam ovu rondovu partiju istovremeno oduševljen, u nevjerici i bijesan kao navijač. Ov komentar za "preseravanje" miamija bih komentirao kao drukčiji momčadski mentalitet. Boston kad pobjeđuje to naglašava busanjima i sličnim stvarima i u tome nema ništa loše, imaju više ratnički mentalitet. Igrači miamija stave smješak na lice. U čemu je problem? Zar bi oni sad trebali reći da MI smo krivi jer je sudac slijep i nije vidio čisti faul? Sudac je kriv za taj faul, ne miami heat, ne lebron, kraljica, princeza, lechoke, dinosaur ili njihovi štitnici za zube.
Vidi cijeli citat


Pa sudci su cilu utakmicu navlačili za Miami ne u produžetku. James i Rondo se bacaju za balun niti jedan ne može imat kontrolu baluna fizički se ne dodiruju i do pada na pod. Kad ono faul Ronda a faula ni vidilo ni čulo. Bilo je još preočitih grešaka na štetu Bostona tokom utakmice NE PRODUŽETKA. I nakon tih svih grešak nisam proziva sudce pomirio sam se da ćemo izgubit 2 puta. Onda uvatimo neriješeno. Produžetak i šta onda vidim sudci odlučili odradit posao do kraja kad princeze ne ide.

Eto uživaj u takvoj pobjedi. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2012.
Poruka: 126
31. svibnja 2012. u 07:30
uživam ja u pobjedi kakva god da je...preživjet "lošije" partije jamesa i wade i nevjerojatnog ronda je vrijedno uživanja.  Ako si se s tim "navlačenjem" prije produžetka samo tako pomirio onda to očito nije bilo neko veliko navlačenje. Ja sam tijekom cijele tekme vidio kelte kako vrte glavama, od doca preko piercea i garnetta, i kad su bile neke tipične pola-pola situacije, al i čisti faulovi, samo vidiš glava lijevo desno, jadni mi ne puštaju nas suci da pobjedimo. Ne znam to mi nije baš odlika šampionske momčadi.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.751
31. svibnja 2012. u 07:43
that_new_guy je napisao/la:
uživam ja u pobjedi kakva god da je...preživjet "lošije" partije jamesa i wade i nevjerojatnog ronda je vrijedno uživanja.  Ako si se s tim "navlačenjem" prije produžetka samo tako pomirio onda to očito nije bilo neko veliko navlačenje. Ja sam tijekom cijele tekme vidio kelte kako vrte glavama, od doca preko piercea i garnetta, i kad su bile neke tipične pola-pola situacije, al i čisti faulovi, samo vidiš glava lijevo desno, jadni mi ne puštaju nas suci da pobjedimo. Ne znam to mi nije baš odlika šampionske momčadi.
Vidi cijeli citat


Kako su ih masakrirali prvu utakmicu morali su tako igrat. Nikad al bas nikad nisam vidio da jedna momcad toliko puta u obrani drzi ruke totalno rasirene i samo prsa uz igraca kao danas sto je Boston radio, niti jedan prigovor jer znaju da ce na svaki dobiti tehnicku.

Da moj team pobjedi uz ocigledne sudacke pobjede ne bi do kraja uzivao u toj pobjedi pa sve i da se radi o Hrv. repki, a ne o "nekom sporednom" americkom klubu, jednostavno nije ljudski i nije sportski.

Covjek se pomirio, a sta da radi, trebo si je pocupat kosu, razbit komp ili sta? Ne kuzim.
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2012.
Poruka: 126
31. svibnja 2012. u 09:10
uh cijeli svijet je pun časnih ljudi i pravde pa eto ova "nepravda" bode u oci. Sve što želim reći je da su uloge obrnute i ja bih prvih pola sata bjesnio zbog "krađe stoljeća", gadosti, proklinjao sterna i NBA i zaklinjao se da više nikad neću gledati košarku, a face jamesa i wade bi stavio kao pikado mete. Ali to bi brzo prošlo i onda bi kao fan poražene momčadi i košarke pokušao koliko je u mojim mogućnostima analizirati gdje se moglo više i gdje su očigledni limiti ekipe koju pratim. Ali evo neka ova "pobjeda" bude zauvijek crnim slovima upisana u nba anale kao jedna od najvećih krađa u povijesti jer zbog jedne očite i nekih drugih sudačkih previda na stranu miamija rajon rondo nije uspio na jedan dan preuzeti naslovnice heatu, jamesu i wade-u.
  • Najnovije
  • Najčitanije