NBA 2011/2012

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.03.2011.
Poruka: 435
31. svibnja 2012. u 09:20
Citajuci vase komentare odlucio sam niti ne gledati utakmicu jer cu dodatno popizdit vjerojatno, barem cu skinit neki highlight Ronda... ova serija je izgleda gotova nazalost, steta
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.03.2011.
Poruka: 435
31. svibnja 2012. u 09:22

The New Orleans Hornets have won the 2012 NBA Draft Lottery just a few months after trading away Chris Paul and are expected to select Anthony Davis.

The Hornets had a 13.7 percent chance of winning the lottery.

Below is the draft order of the lottery: 

1. New Orleans Hornets
2. Charlotte Bobcats
3. Washington Wizards
4. Cleveland Cavaliers
5. Sacramento Kings
6. Portland Trail Blazers (from Brooklyn)
7. Golden State Warriors
8. Toronto Raptors
9. Detroit Pistons
10. New Orleans Hornets (from Minnesota)
11. Portland Trail Blazers
12. Milwaukee Bucks
13. Phoenix Suns
14. Houston Rockets 




zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.167
31. svibnja 2012. u 09:25
Napadate Miami jer ih suci guraju kao da James uzme mu zviždaljku i sudi faul pljujte po sucima za to suđenje, iako je i to navuceno malo sudačke odluke idu na ruku miamia, ali vi tu bome to debelo preuveličate kao da gledate utakmice da čekate gdje će suci suditi za Heat i onda komentirati tu na forumu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
31. svibnja 2012. u 09:47
sjajna fora za San Antonio

They got Alzheimer's due to old age...Forgot to lose 
Mehmet Scholl
Mehmet Scholl
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2011.
Poruka: 3.223
31. svibnja 2012. u 10:06
Strašna prilika za New Orleans i Portland za rebuilding ekipe. Odličan ždrijeb za Lottery pick.

magnets je napisao/la:

The New Orleans Hornets have won the 2012 NBA Draft Lottery just a few months after trading away Chris Paul and are expected to select Anthony Davis.

The Hornets had a 13.7 percent chance of winning the lottery.

Below is the draft order of the lottery: 

1. New Orleans Hornets
2. Charlotte Bobcats
3. Washington Wizards
4. Cleveland Cavaliers
5. Sacramento Kings
6. Portland Trail Blazers (from Brooklyn)
7. Golden State Warriors
8. Toronto Raptors
9. Detroit Pistons
10. New Orleans Hornets (from Minnesota)
11. Portland Trail Blazers
12. Milwaukee Bucks
13. Phoenix Suns
14. Houston Rockets 




Vidi cijeli citat

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
31. svibnja 2012. u 10:27
Marko Marušić je napisao/la:

Vidi cijeli citat


BIG O!!!!!
koja je to legenda bila.
prototip svim ovim "triple double" playevima + ubitačan šut.

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
31. svibnja 2012. u 11:38
jebo ih Miami vise da ih jebo,nabijem i njih i suce i vodstvo nba lige na kurac!
iako sam nisam ljubitelj Spursa,bit će mi užitak navijat za njih protiv ovih jazavaca,ako dođe do tog finala...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
31. svibnja 2012. u 11:48
Pomalo mi Stern postaje jasan.
Ovdje (na forumu) su se skupili uglavnom košarkaški sladokurci koje zanima uglavnom igra, akcije, potezi, a sve ono popratno nam je usput da začini ono glavno- događanje na parketu. Takav neki prosjek forumaša mi je budio nadu kao će finale Zapada biti tri puta praćenije od finala istoka. Ja fizički ne mogu izdržati tempo svake večeri uz NBA (u 8 radim) pa sam odabrao ubijanje svake druge večeri- naravno kad igraju SAS. Je navijač sam Spursa, a Durantula mi je jedan od omiljenih igrača. Ali realno, svakom sladokurcu bi ovo finale tebalo biti puno napetije od istoka.

Nažalost, mislim da puno više ljudi prati i gleda East. I to je ono što Stern protežira. Zvjezde hajp glamur nasuprot košarke- jer sve to donosi lovu. A čaki i romantik mora priznat da bez love ne bi bilo kvaliteta. Koga ovaj dosadni SAS zanima- samo igraju košarku. Ili onaj šmoks Durant.... Treba nam sudar titana, velikih trojki, hejta, lova, hajpa..... I tako malo p malo shvaćam da je Stern u pravu na ne ja.
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
31. svibnja 2012. u 11:57
nije stvar u tome,barem ne u mom slučaju...
boston vs miami me zanima puno više iz razloga što navijam za boston...i to nema veze sa east/west...
da je finale indiana vs miami...sigurno da bi me vise onda zanimalo oklahoma vs spurs...
goikoetxea
goikoetxea
Mali dioničar
Pristupio: 02.10.2010.
Poruka: 7.976
31. svibnja 2012. u 12:02
Ja pratim istok zato sto do zapada triput zakunjam :))

A bome sad mi je I istok kasno...platio sam danak napornoj sezoni
...ladne su mi, ladne ove kiše a na jugu i zime su od zlata...
  • Najnovije
  • Najčitanije