NBA 2011/2012

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
31. svibnja 2012. u 12:12
allen je napisao/la:
nije stvar u tome,barem ne u mom slučaju...
boston vs miami me zanima puno više iz razloga što navijam za boston...i to nema veze sa east/west...
da je finale indiana vs miami...sigurno da bi me vise onda zanimalo oklahoma vs spurs...
Vidi cijeli citat


Naravno, u onoj anketi negdje s početka godine si se sa mućkim provokatorom,markolijem,murtom,mad maxom,marušićem i prekrom, joxom 7 deklarirao kao Celtic a s druge strane za Mimami su zrinkec,žajo,riki mo,navi,darkydark,brzopotezni.

A ja Baseggio, Boris i Stalker možemo slobodno reći da je naša boca šampanjca trenutno na najpriklatdijoj temperaturi.

Ali nekako mi9 se čini da neutralni puno više prate Istok. Kao i na NBA cro......
[uredio Peter Schmeichel - 31. svibnja 2012. u 12:12]
randy marsh
randy marsh
Mali dioničar
Pristupio: 29.05.2011.
Poruka: 9.679
31. svibnja 2012. u 12:18
od ispadanja Chicaga malo šta me zanima na istoku. Jedino sam seriju MIA-IND pratio pozorno.

S druge strane, na zapadu me je sve interesovalo i trudim se da ispratim koliko god mogu. Što se tiče spavanja, nažalost od ove godine više nisam student i prilično je nezgodno sve ovo uklopiti sa poslom .

Najdraže su mi tekme 4-4:30, ali njih više nema
...jedna po jedna prsnu pod nogom!
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
31. svibnja 2012. u 12:33
ljudi, razočarali ste me u komentarima...

u zadnjih par godina, Boston je definitivno bio oštećen jače i više u nekoliko utakmica...ja sam znao totalno poludit protiv Lakersa...ovo jučer nije bilo dobro suđenje, ali DALEKO, DALEKO je to bilo od nekakvog masakra!

jedan velika i užasno bitna odluka - nesuđen faul Wade-a na Rondu...to je ono što je mene jedino ozbiljno raspizdilo! ostalo sve je manje-više ok!
onaj faul Ronda na Lebronu je po meni bio...James je u maloj prednosti da dođe do lopte, a Rondo ulazi pod njega...
od svih silnih faulova na Jamesu i Wadeu, teško je naći 2 koja nisu bili...

uglavno, neću se fokusirat na suđenje...utakmica je bila odlična! Boston je igrao vrhunski, na pogon Ronda...dečko je odigrao maestralno...Pierce ga je više nego solidno pratio, KG bio dobar, Ray Ray konačno pronašao šut! ali sve to nije bilo dovoljno da se dobije!

problem Bostona je što mora odigrati ovakvu, vrhunsku utakmicu, da bi bio u šansi za pobjedu...a Heat ne mora! James i Wade nisu bili u nekoj šuterskoj formi, a opet su uzeli pobjedu...doduše, dobili su kvalitetnu pomoć od Chalmersa (odlična partija i za njega) i ostalih šutera!

naravno, sad ćete vi reči "normalno da su dobili kad ih suci guraju"...ali nije bilo baš tako strašno...možda je vama to izgledalo tako u 5 ujutro, ali ja sam sad naspavan mirno pogledao cijelu utakmicu, i ne lsažem se da je Bostonu ukradena pobjeda!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.03.2011.
Poruka: 998
31. svibnja 2012. u 12:34
ja gledam doslovno sve utakmice playoffa , promaknulo mi je par onih koje su se poklapale u prvoj rundi
u regularnoj sezoni nisam pogledao možda samo 2-3 utakmice bostona

i slažem se da se bolja i zanimljivija košarka igra na zapadu , od serije okc - dallas , lal -denver , lal - okc i naravno sad spursi i okc.tolio dobre košarke i talenta na jednom mjestu je zbilja gušt gledati

nadao sam se finalu spursi - boston , još vjerujem da se boston može vratiti ali bit će jako teško dobit obje doma , još ako se vrati bosh...

tko god sa zapada bude u velikom finalu mislim da će i osvojiti jer su i okc i spursi odlično balansirane ekipe , s odličnim klupama i starteri ne moraju igrat 45 min po utakmici a nemaju ni problema s ozljedama i trenutno djeluju za klasu bolje ode ekipa iz finala istoka
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.09.2008.
Poruka: 78
31. svibnja 2012. u 12:57
@prekro- slazem se da je su suci znali boston vise ostetit tipa game 7 vs lakers. Medjutim u ovakvoj utakmici, s ovakvim bostonom kojem je 5,6 igraca (sto role playera, sto startera)  ozlijedjeno svaka lopta je vazna. kad pogledas 2 ofenzivna faula wadea- na piercu, i na kg-u, faul na rondu, borba za loptu ronda i jamesa..... u borbi za loptu ne bih rekao da je kraljica bila blize, bas suprotno, rondo ga stigao i bacio se za njom, bio prvi na lopti, ali nema veze za to. ovi ofenzivni faulovi sudjeni u kljucnim trenucima.....faul na rondu koji nije samo ne sudjen, vec iz polukontre miami zabija i umjesto 2 za boston, 22 je za miami... to je 4 poena. takvih 4,5 odluka znaci 20ak poena. pa to je prestrasno. ima tu milijon takvih situacija, tipa prolaz wadea u regularnom djelu kad lebron rukama drzi pietrusa i onda se sjetim za kaj sve znaju sudit faul na lebronu. 1. utakmica, pierce ne puca niti jedan slobodnjak, a covjek imao 5,6,7 prodora i sad odjednom on vise ne zna polozit nego bas svaku od table nabije....pa tog nema nigdje. istina je da kelti moraju odigrat na vrhunskom nivou da bi pobjedili, ali mora i miami. 1. utakmica uzasan postotak kelta, ronda nema nigdje pa opet nije bila rasturacina. nijedan kelt osim kg-a nije odigrao dobru tu utakmicu. a ovo sinoc, zbog takvih odluka, utakmica mi se zgadi kosarka, nba, a pogotovo ovaj miami duo. zao mi je samo sto boston nema neku kladu i sto doc nije takav trener da stavi jednog takvog i da ih sve izudara kao kujice. tipa cardinal proslogodisnje finale, kad su dobili po lampi par puta odmah postali jump suteri. i mozemo govorit kaj hocemo i da james nije imao utakmicu ali covjek je pucao 25 slobodnjaka.... vecinu zasluzeno, ali bas svaki nikako.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.04.2005.
Poruka: 12.274
31. svibnja 2012. u 13:03
Peter Schmeichel je napisao/la:
allen je napisao/la:
nije stvar u tome,barem ne u mom slučaju...
boston vs miami me zanima puno više iz razloga što navijam za boston...i to nema veze sa east/west...
da je finale indiana vs miami...sigurno da bi me vise onda zanimalo oklahoma vs spurs...
Vidi cijeli citat


Naravno, u onoj anketi negdje s početka godine si se sa mućkim provokatorom,markolijem,murtom,mad maxom,marušićem i prekrom, joxom 7 deklarirao kao Celtic a s druge strane za Mimami su zrinkec,žajo,riki mo,navi,darkydark,brzopotezni.

A ja Baseggio, Boris i Stalker možemo slobodno reći da je naša boca šampanjca trenutno na najpriklatdijoj temperaturi.

Ali nekako mi9 se čini da neutralni puno više prate Istok. Kao i na NBA cro......
Vidi cijeli citat


to i ja primjetih....s tim nebi rekao istok nego miami i james. najkomentiranije su njihove serije
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.02.2012.
Poruka: 463
31. svibnja 2012. u 13:24
Kakva zvijerska utakmica gospodina RR-a, dokazao je ono sto sam tvrdio, a to je da je najbolji pg ove sezone uvjerljivo

O suđenju nemam sta rec vecinu ste napisali, valjda se 2 dana necu smiriti, a najvise su me nazivcirale tehnicka garnettu i u produzetku faul wadea na rondu..., ocito vrhu nba lige nije do ozbiljne kosarke u finalu između sas i bostona, koja bi bila ljepotica i šećer na kraju sezone, moraju u finalu bit kraljica i njegova bagra, da ameri mogu svršavati na 2v5 košarku woohoo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
31. svibnja 2012. u 13:25
Prekro, ne možeš reći da suci nisu odlučili utakmicu, kad na 105:105, Rondu ne sudi faul, a onda ovi iz kontre zabiju, a manje od 2 min do kraja u produžetku. Po meni je to krađa samo takva, nije to bio faul ono 50/50, već je bio udarac u glavu.

Bilo je još odluka kojih su otišli na stranu Heata, od šamara Jonesa u facu KGa, te 6. faul Piercea, gdje očito je van kruga, te skače ravno u zrak.



Evo gotova je serija, Heat dobio na lijepi poguranac, realno Kelti ne mogu odigrat ovakve 4 utakmice, šteta jedino ako bude metla, jer nisu to zaslužili.

Sad malo o Rondu, koji je odigrao utakmicu za pamćenje, pa ljudi moji ono je bila partija kakva se rijetko viđa, 53 minute igrao, skokova, asista, te koševa. Ovo je bila predstava u kojoj nije Rondo pumpao brojke, ala LBJ, ovo je bilo sve timski, i sve za pobjedu svoje ekipe. Skidam kapu Rondu, jer mislim da ovakvo nešto neće ponovit, ali sigurno moće popraviti šut s distance.

Ova utakmica ide u My Documents pod Rondo show stopped by the reffs
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.02.2012.
Poruka: 463
31. svibnja 2012. u 13:34
Udarac Jonesa po faci Garnetta, nakon cega Garnett dobiva tehnicku jer ga je odgurnu od sebe*
Borba za loptu Kraljice i Ronda, gdje sude faul Rondu..
Faul Wadea na Rondu u produžetku..
6. osobna Piercea..
+ ostali faulovi na Jamesu koji nije baš tako krhka dušica da ga toliko suci tetoše..

I suci nisu odredli smijer utakmice?
Necu se vracati na prvu utakmicu u kojoj bi se pojavili suci kad god bi boston napravio neku seriju ili se priblizio na par razlike!!

Veseli me samo sto SAS igra perverziju od kosarke ove sezone pa ce njih malo teze suci izjebati i pokloniti prsten kraljici..
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.089
31. svibnja 2012. u 13:51
majki je napisao/la:
Udarac Jonesa po faci Garnetta, nakon cega Garnett dobiva tehnicku jer ga je odgurnu od sebe*
Borba za loptu Kraljice i Ronda, gdje sude faul Rondu..
Faul Wadea na Rondu u produžetku..
6. osobna Piercea..
+ ostali faulovi na Jamesu koji nije baš tako krhka dušica da ga toliko suci tetoše..

I suci nisu odredli smijer utakmice?
Necu se vracati na prvu utakmicu u kojoj bi se pojavili suci kad god bi boston napravio neku seriju ili se priblizio na par razlike!!

Veseli me samo sto SAS igra perverziju od kosarke ove sezone pa ce njih malo teze suci izjebati i pokloniti prsten kraljici..
Vidi cijeli citat


Ne vrijedi ti to njima objasnjavat, njima je to normalno jer su navikli da im se poklanja!! Jedan od najrealnijih forumasa rimi Mo(navija za Heat) se ne javlja jer covjek kuzi da je pobjeda nezasluzenja i vjerojatno ga pece ko i poraz. U istoj kategoriji je i zajo. Medutim objasnjavat ostalima tipa zrinkec ili the new guy je besmisleno jer oni ne vide sumu od drveta!!

Jos jedna stvar... mislim da je ova serije sad gotova sa 4:0 ili eventualno 4:1 dok ce se na zapadu vodit bitka do 6-7 tekmi tako da ce opet Heat bit u prednosti koliko god dobru kosarku igrali SAS ili OKC!
  • Najnovije
  • Najčitanije