NBA 2011/2012

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.596
31. svibnja 2012. u 20:08
pa greške se nikada ne bi trebale događati pa bilo to u 1. ili 4. četvrtini..
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.770
31. svibnja 2012. u 20:19
promatrac67 je napisao/la:
Allen odgovara vezano uz njegov losiji sut u zadnje vrijeme:

"So many people call and tell me, 'You gotta get the ball in the air more.' I'm like, 'Thank you for the advice. I've only been doing this for 20 years,' " 

Vidi cijeli citat


mislim da nitko na svijetu njemu nema pravo govorit kako treba šutirat....ako on nije majstor šuta,onda takav ne postoji na ovom svijetu...
s@lko dinamita$
s@lko dinamita$
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 2.111
31. svibnja 2012. u 20:36
New Orleans je, ni kriv ni dužan, dobio ekipu koja može lako bit contender za koju sezonu.

Dobiše Gordona i Aminua direktivom organizacije, sad dobiše 1. i 10.pick. Dobili su Davisa koji bi s Gordonom mogao biti najkomplementarniji dvojac u NBA.

Ako ostane Gordon i pametno odigraju s 10.pickom, eto ih dogodine u playoffu, mark my words.

Pretpostavljam da će s tim pickom ići na playa, vjerojatno na Marshalla, mada bi ja išao na Perrya Jonesa ili Tylera Zellera i stvorili bi četverac pod košem kakav vjerojatno nitko nema

vasquez,jack
gordon,henry
ariza,aminu
davis,jones
okafor,smith

ili

marshall,vasquez
gordon,henry
ariza,aminu
davis,ayon
okafor,smith

Kako god bilo, brzo će se preboliti Chris Paul u Lousiani. Šteta što je i ova ekipa na zapadu, pa će utakmice biti u negledljivom terminu
[uredio s@lko dinamita$ - 31. svibnja 2012. u 20:43]
randy marsh
randy marsh
Mali dioničar
Pristupio: 29.05.2011.
Poruka: 9.679
31. svibnja 2012. u 20:41
a Boga ti kako je to Ariza "direktivom lige" došao u NO?
...jedna po jedna prsnu pod nogom!
s@lko dinamita$
s@lko dinamita$
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 2.111
31. svibnja 2012. u 20:43
randy marsh je napisao/la:
a Boga ti kako je to Ariza "direktivom lige" došao u NO?
Vidi cijeli citat


Aminu, pardon
promatrac67
promatrac67
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.12.2010.
Poruka: 1.938
31. svibnja 2012. u 21:20
nadam se da ce nocas napokon pasti skalp SAS-a ...

mali notesi ...

"Derek Fisher was on the last team that came back from an 0-2 deficit. It happened in 2004. Against? The Spurs. 

Brooks was asked if Tiago Splitter was on the floor if he’d hack him again. “There’s a good chance.” "


    kazu da je durant izgledao jako nabrijano na shootaroundu danas ...
OKC
... eγώ θα φύγω ...
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.163
31. svibnja 2012. u 21:24
Večeras će biti ugusto vjerujem u pobjedu okc-a da bude malo zanimljivije do kraja serije.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2004.
Poruka: 1.482
31. svibnja 2012. u 21:44
@prekro
Svaka cast na trudu, ali post ti je cisti populizam i izokretanje cinjenica. Javi se ministru Jovanovicu, mozda ima mjesta za tebe u svom timu  

Uzmes postove par padobranaca ili ljudi koji pisu u navijackom zanosu, malo ih "zacinis", iskarikiras i onda ih koristis kao argumente, a uporno ignoriras poantu.

Pitas se sto je poanta? Nije poanta u LeBronu (neces vjerovati, ali ne vrti se svijet oko njega ), niti DWade-u niti Heat-u, niti Bostonu, niti navijanju. Poanta je da se ljubitelji kosarke koji su odlucili vecer/noc/jutro (ovisno o vremenskoj zoni), provesti gledajuci utakmicu osjecaju zakinuti i prevareni i nakon ovoga im je zao sto to vrijeme nisu bolje proveli. Uostalom, to je Lionel vec puno ljepse napisao, samo si se trebao potruditi procitati.

Uopce nije rijec o 2-3 odluke. Rijec je da se cijelu utakmicu lagano navlaci za Miami. Rijec je da je o tome slicno bilo i u prvoj. Kako vecina nije nesto navijacki nastrojena, te odluke primjetis, ali kako ih primjetis tako i predjes preko toga. Nista strasno, koga briga - svi grijese. Medjutim, kada u trenutku kada se lomi utakmica, suci previde preocit prekrsaj (dok s druge strane sviraju svaki pogled), sve ono sto si prije primjetio se vrati. I stvarno si pomislis, zasto ja to gledam? Da rade budalu od mene, pa imam toliko drugih stvari za raditi.

Vec sam rekao, nisam ljubitelj teorije zavjere i ne vjerujem niti u price o namjestanju drafta, niti u bilo kakvo drugacije namjestanje. Nije uopce rijec o tome.
U playoff-u je generalno jako dobro sudenje (iako se neki kriteriji meni ne svidaju, ali to je druga price koja nema veze s ovim). Medjutim, tesko je primjetiti da od cetiri utakmica u kojem je sudjenje bilo lose, tri puta je islo na ruku Heat-u (i jednom lakersima, kada je Kobe dobio bacanje za svaki krivi pogled). Prijeti da uopce ne dajem interpretacije te cinjenice, samo ju izlazem i kazem da takvo sto smeta vecinu (ako ne i sve) ljubitelje kosarke. Nitko ne zeli da se prica o sucima, zar ne

Mozda je i Vogel napravio najpametnije. Nazvao ih javno flopperima, platio kaznu, ali Indiana je imala korektno sudjenje.
kit teller
kit teller
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 6.425
31. svibnja 2012. u 21:48
jebote, više se navija i manje je objektivnosti protiv ovog majamija i LBJ-a nego u ratu protiv srba
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.525
31. svibnja 2012. u 21:53
promatrac67 je napisao/la:
nadam se da ce nocas napokon pasti skalp SAS-a ...

mali notesi ...

"Derek Fisher was on the last team that came back from an 0-2 deficit. It happened in 2004. Against? The Spurs. 

Brooks was asked if Tiago Splitter was on the floor if he’d hack him again. “There’s a good chance.” "


    kazu da je durant izgledao jako nabrijano na shootaroundu danas ...
OKC
Vidi cijeli citat

Uz ovakvu igru Spursa,teško. I ne sumnjam da na shootaroundu Splitter radi samo na bacanjima

OKC po meni jednostavno nema lijek za zaustaviti napade Spursa,to je sve tečno i izrađeno da je nevjerojatno..Westbrook mora smanjiti svoje divljanje i dati više šuteva Durantuli..

Ali to "hack a Splitter" samo dokazuje njihovu nemoć,ni to im nebu pomoglo.

  • Najnovije
  • Najčitanije