NBA 2011/2012

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.05.2012.
Poruka: 1.458
31. svibnja 2012. u 22:24
Kelt1983 je napisao/la:
Nasilje se više odnosilo na grčk , al  jazinama j e znalo biti nereda na dalmatinskin derbjima
Vidi cijeli citat


jeidno zd-šib
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
31. svibnja 2012. u 22:29
Na to i ciljam , bia sam na par takvih takmica :)
Stalker
Stalker
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.03.2011.
Poruka: 1.142
31. svibnja 2012. u 22:40
Veceras Spursi produživaju niz na 21 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.12.2010.
Poruka: 623
31. svibnja 2012. u 22:57
Fotografija Anthonya Davisa, gotovo pa sigurnog prvog picka na NBA draftu, snimljena je prije nekoliko tjedana. New Orleans Hornetsi, momčad koju je NBA liga prodavala tijekom sezone na izmaku, upravo je dobila prvi pick na NBA draftu. Neka teorije zavjere krenu. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
31. svibnja 2012. u 23:02
brzopotezni je napisao/la:
Koliko god impresivno svestrani bili i jedan i drugi nemaju istu ulogu niti isti renome. Tako da je u neke dublje usporedbe glupo ulazit.

Rondo je play i srce Bostona, momčadi u kojoj je u manjku atleticizma i tranzicije potreban takav čovjek. On je prinuđen, što zbog šuta (ovo jučer je bilo nestvarno i ako nastavi bit će broj 1 u ligi), ali i pozicije. To je pravi playmker, on mora zadat tempo ostalima, razigrat ih što Rondo radi savršeno.

Lebron uskače gdje god treba. Gdje god gori stavi ga, tko je god vruć, baci ga da ga čuva. Ide na koš češće jer bi bilo smješno da ne ide s obzirom na snagu i moć koju posjeduje.

Tih 5 divljih šuteva on ima pravo uzet. Ako će tko uzimat divlje šuteve, onda će ih uzimat on i Wade. To tako ide. Stoga ne mislim da je to neki minus.

Pa neće pored Piercea i Allena Dooling uzet stvari u svoje ruke. Logika.
Vidi cijeli citat
Sve stoji, samo s moje subjetivne strane, volim Rondovu košarku, LBJ je nekako sirov (nešto ala Federer - Nadal recimo)

Naravno da im nisu iste uloge i renome, ali Rondo je sinoć pokazao svoj maksimum, dok LBJ nije ( kao recimo ona partija u Indiani, kad je razigrao Wadea )




Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
31. svibnja 2012. u 23:19
Lijepo će stajati dres Brooklyn Netsa na Bojanu Bogdanoviću.

trn_u_oku
trn_u_oku
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.09.2009.
Poruka: 634
31. svibnja 2012. u 23:26
treba mi mala pomoć!!

ja sam danas za pobjedu OKC-a, a frend je za SAS! kaže da če ih rješit 'metlom'

po vama, tko je bliži dobivanju oklade?

nisam pratio prve dvije tekme (danas obavezno pratim), a frend je pratio pa se bojim da je on u blagoj prednosti, jer je vidio stanje na terenu...

dajte, u pitanju je oklada pa da vidim jer ću odustat dok je još vrijeme
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
31. svibnja 2012. u 23:34
mogao bi durant danas utrpat 40
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.02.2012.
Poruka: 463
31. svibnja 2012. u 23:54
boris je napisao/la:
@prekro
Svaka cast na trudu, ali post ti je cisti populizam i izokretanje cinjenica. Javi se ministru Jovanovicu, mozda ima mjesta za tebe u svom timu  

Uzmes postove par padobranaca ili ljudi koji pisu u navijackom zanosu, malo ih "zacinis", iskarikiras i onda ih koristis kao argumente, a uporno ignoriras poantu.

Pitas se sto je poanta? Nije poanta u LeBronu (neces vjerovati, ali ne vrti se svijet oko njega ), niti DWade-u niti Heat-u, niti Bostonu, niti navijanju. Poanta je da se ljubitelji kosarke koji su odlucili vecer/noc/jutro (ovisno o vremenskoj zoni), provesti gledajuci utakmicu osjecaju zakinuti i prevareni i nakon ovoga im je zao sto to vrijeme nisu bolje proveli. Uostalom, to je Lionel vec puno ljepse napisao, samo si se trebao potruditi procitati.

Uopce nije rijec o 2-3 odluke. Rijec je da se cijelu utakmicu lagano navlaci za Miami. Rijec je da je o tome slicno bilo i u prvoj. Kako vecina nije nesto navijacki nastrojena, te odluke primjetis, ali kako ih primjetis tako i predjes preko toga. Nista strasno, koga briga - svi grijese. Medjutim, kada u trenutku kada se lomi utakmica, suci previde preocit prekrsaj (dok s druge strane sviraju svaki pogled), sve ono sto si prije primjetio se vrati. I stvarno si pomislis, zasto ja to gledam? Da rade budalu od mene, pa imam toliko drugih stvari za raditi.

Vec sam rekao, nisam ljubitelj teorije zavjere i ne vjerujem niti u price o namjestanju drafta, niti u bilo kakvo drugacije namjestanje. Nije uopce rijec o tome.
U playoff-u je generalno jako dobro sudenje (iako se neki kriteriji meni ne svidaju, ali to je druga price koja nema veze s ovim). Medjutim, tesko je primjetiti da od cetiri utakmica u kojem je sudjenje bilo lose, tri puta je islo na ruku Heat-u (i jednom lakersima, kada je Kobe dobio bacanje za svaki krivi pogled). Prijeti da uopce ne dajem interpretacije te cinjenice, samo ju izlazem i kazem da takvo sto smeta vecinu (ako ne i sve) ljubitelje kosarke. Nitko ne zeli da se prica o sucima, zar ne

Mozda je i Vogel napravio najpametnije. Nazvao ih javno flopperima, platio kaznu, ali Indiana je imala korektno sudjenje.
Vidi cijeli citat


Potpisujem, od rijeci do rijeci

Prekro nije samo jedna jedina situacija, onaj prekrsaj na rondu, otisla na stranu heata, tu je bilo par odluka i to krucijalnih u ovakvoj utakmici, podsjetimo se par odluka u prvoj utakmici.. pogotovo da ne idem u utakmice protiv indiane i knicksa u kojoj su u 90% slucajeva ili ili situacije odlazile na stranu Heata.
Normalno je da se stite zvijezde ko Lebron i Wade, ali nije normalno da se ne sudi onako ocit faul na Rondu, da Garnett dobije tehnicku za nista, da se Rondu sudi faul u borbi za loptu s Lebronom u koji su isli jednako, 2 tehnicke za nista u prvoj utakmici...
Svoj post si napisao ko neki politicar, citas i pises ono sto tebi pase zaobilazeci cinjenice, mozda mi jesmo burno reagirali u afektu, ali to ne umanjuje ociglednu cinjenicu da su suci presudili ovu utakmicu.
Za Miami se ovu sezonu navlaci i bili su u povlastenom polozaju i protiv Knicksa i Pacersa i Bostona, ma kolko god vi izokretali cinjenice i politizirali .
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
01. lipnja 2012. u 00:15
Jedna ogromna zabluda koju sam primjetio- Rondo je poboljšao šut.

Po broju ubačenih trica je 226 u NBA. Postoci cu mu slični kao i prošlih godina, ništa bolji.
  • Najnovije
  • Najčitanije