Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2011.
Poruka: 2.116
19. lipnja 2013. u 15:04
Suđenje je bilo odlično osim zadnjeg faula na Ginobiliju, koraka nije bilo u tom napadu. Mislim da ipak nitko ne može reći da je suđenje tijekom utakmce davalo naznake da se želi sedma, a to je najbitnije. Kod Spursa će ja se nadam ovaj psihološki šok utjecati pozitivno jer su tu 3 jako velika igrača, od kojih je jedan izgubio 8 lopti, a jedan šutirao 6-23. Mislim da ni fizički nisu u lošijem stanju od Miamija, a budući da su u teškoj situaciji jedni i drugi mislim da bi igrači klupe i odluke trenera mogle doći do izražaja. Posebno se nadam s te strane da bi Neal moga zablistati, a kao uvijek i da će Manu biti odličan. Kod Miamija bi opet moglo doći do čudne situacije, jer bolje igraju bez 2. najboljeg igrača na parketu nego s njim, a taj igrač je dosta težak karakter i to bi im mogao biti uteg. Sve u svemu iako momčadi koje su favoriti uglavnom rasture protivnika nakon situacija poput one jučer, spursi još uvijek imaju dobre šanse po meni

19. lipnja 2013. u 15:19
Nije mi jasno zašto se nije išlo na službeno pregledavanje snimke na 1:51 u 4. četvrtini kad se ljepo vidi da je lopta bila u zadnjem polju od Spursa (Green) i tada pod presingom zove time out. Tada je bilo 5 razlike za Miami i trebala je biti lopta za njih.
Pristupio: 10.10.2011.
Poruka: 1.860
19. lipnja 2013. u 15:29
Kontroler je napisao/la:

James je dakle već dvije sezone u nizu najbolji čovjek na parketu onda kada njegov tim to najviše treba. (toliko o lechokeu)

ok, ovo sam čeko, čovjek nije nesto, bio je dobar zadnju četvrtinu kad je počeo napadat koš što mora radit stalno, ali onda je opet počeo uzimat jumpere, 2 zadnja napada ko je ujebo, lebron, pa poslje toga tko je mašio 2 zadnje trice, lebron (u regularnom djelu), tko je izgubio loptu u kontri zadnji napad heata i dao priliku za pobjedu SASu, lebron, tako da nemojte ga sad dizat u nebesa, kao donjeo je ovu pobjedu miamiu, ovo je sjebo prvo pop jer opet mu početkom 4. na klupi sjede parker i duncan, pa stavi ih bar prvih minut, dva nek odigraju, da se malo uđe u ritam, a onda se sjebo SAS sam, pa je zatim pobjedu heatu donjeo ray allen, šta je, je
Master Yoda je napisao/la:

da, ali ovo ginobili stalno radi isto kao i wade.. ne svira se bas.
1905
Master Yoda
Master Yoda
19. lipnja 2013. u 15:39
Heisenberg je napisao/la:

james je fantastičan igrač, ali jednostavno nema taj clutch gen kao jordan ili kobe kako kažu ameri. prije 2 dana je baš jedan analitičar odlično rekao kad su ga pitali jordan ili james, čovjek je odgovorio u smislu: to je kao da uspoređujete jabuku i naranču, dva totalno druga vremena, 2 totalno drukčija tipa igrača. a šta se tiče sinoćnje utakmice, istina da je james jebao u 2-3 navrata napade, ali da nije bilo njegovih 16 poena u ostatku četvrtine miami ne bi ni došao u šansu za pobjedu nego bi sad gledali slike i videa sa proslave san antonia

Master Yoda
Master Yoda
19. lipnja 2013. u 15:41
Navi3 je napisao/la:

zato i kažem, suci jako puštaju igru u nba-u, pogotovo u zadnjim minutama.realno ovo jesu koraci, ali se to ne sudi u nba-u. a da je manu išao u onakav prorod u prvom poluvremenu sigurno bi to sudili kao faul, ali u ovakvoj  clutch situaciji se to nikad sudi. ma da je i james bio u toj situaciji ne bi sudili faul i 2 bacanja

[uredio Master Yoda - 19. lipnja 2013. u 15:42]
19. lipnja 2013. u 15:47
http://www.youtube.com/watch?v=44T6FYdLcLc još jedna greška sudaca, vidite da je i pop ljut, ovo nisu trebali zaustavit, jer su oduzeli SASu šansu da brzo krene u kontru
Pristupio: 11.02.2012.