NBA 2012-13

riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
07. veljače 2013. u 16:00


LAC igra bez tri nominalno najbolja igrača i opet dobije u Orlandu. Respekt.

Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
goikoetxea
goikoetxea
Mali dioničar
Pristupio: 02.10.2010.
Poruka: 7.976
07. veljače 2013. u 16:04
riki_mo je napisao/la:


LAC igra bez tri nominalno najbolja igrača i opet dobije u Orlandu. Respekt.

Vidi cijeli citat

jes vala, bas za respekt 

inace i orlando je igrao bez 3 najbolja igraca ( davis, afflalo i redick ) + hedo. s njima su dno, a bez njih se bore za ostanak u aba ligi
...ladne su mi, ladne ove kiše a na jugu i zime su od zlata...
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.400
07. veljače 2013. u 16:06
Iblocka izblokiran, Sanders je nova trepet ispod obruča.

BLOCKS BLKPG
  1. Larry Sanders, MIL 3.16
2. Serge Ibaka, OKC 2.91
3. Tim Duncan, SA 2.70
4. Roy Hibbert, IND 2.62
5. Dwight Howard, LAL 2.42

Ako bi Lakersi htjeli oslobodit cap a ne izgubit skakačku moć očekujem trejd Howard-Vucevic puno jeftinija opcija.

REBOUNDS RPG
  1. Dwight Howard, LAL 11.9
2. Zach Randolph, MEM 11.7
3. Omer Asik, HOU 11.5
4. Nikola Vucevic, ORL 11.4
5. Joakim Noah, CHI 11.3
[uredio madmax17 - 07. veljače 2013. u 16:32]
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.11.2012.
Poruka: 650
07. veljače 2013. u 16:08
timmy pred penzijom i dalje blokira 2.7 puta po tekmi....................wow
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
07. veljače 2013. u 17:11
zašto oklahoma ne da torontov pick, svoj pick i lamba za sandersa? sa njim bi bili nepobjedivi. i usput amnestiraju perka.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.05.2010.
Poruka: 331
07. veljače 2013. u 18:12
leonard cohen je napisao/la:
zašto oklahoma ne da torontov pick, svoj pick i lamba za sandersa? sa njim bi bili nepobjedivi. i usput amnestiraju perka.
Vidi cijeli citat

Ali već imaju praktički istog igrača u Ibaki. Perkins im treba za potencijalno guranje s Howardom, a i da je Bennett htio plaćati ekstra novac amnestiranjem Perkinsa, mogao je potpisati Bradu. A kad se to nije dogodilo, nekako sumnjam da će ga sada amnestirati. Mislim da njima treba jedan petica sa post igrom jer onda imaju nezaustavljiv napad. Ovako ako se zaustavi Durant i Westbrook (iako je to lakše napisati nego napraviti), nitko (osim eventulno Martina) ne može kreirati za sebe i druge.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
07. veljače 2013. u 18:50
ma ne moraju to nužno napraviti, samo sam dao prijedlog. OKC ima toliko pickova, da mogu bez problema dovesti gortata recimo. sandersa sam naveo jer im on može igrati i centra, ima visinu, pokretnost, vrhunsku obranu, na perimetru zna dobro odigrati obranu, a obruč čuva fantastično. u ibaki imaš fantastičnu četvorku koji vrhunski preuzima, sve živo zatvara, ima boshovski šut sa poludistance i što je najbitnije na taj način imaš dva najbolja blokera lige u reketu koji mogu vrhunski preuzimati u obrani sve i svašta.
A ne da im se opet dogodi u potencijalnom finalu protiv Heata da im Wade i James 80 posto koševa daju iz reketa.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.05.2010.
Poruka: 331
07. veljače 2013. u 19:06
leonard cohen je napisao/la:
ma ne moraju to nužno napraviti, samo sam dao prijedlog. OKC ima toliko pickova, da mogu bez problema dovesti gortata recimo. sandersa sam naveo jer im on može igrati i centra, ima visinu, pokretnost, vrhunsku obranu, na perimetru zna dobro odigrati obranu, a obruč čuva fantastično. u ibaki imaš fantastičnu četvorku koji vrhunski preuzima, sve živo zatvara, ima boshovski šut sa poludistance i što je najbitnije na taj način imaš dva najbolja blokera lige u reketu koji mogu vrhunski preuzimati u obrani sve i svašta.
A ne da im se opet dogodi u potencijalnom finalu protiv Heata da im Wade i James 80 posto koševa daju iz reketa.
Vidi cijeli citat

super ideja za gortata (post i pick n roll mašina sa dobrim blokerskim i skakačkim brojkama + ima dosta dobar ugovor cca 7.5 mil još sljedeću sezonu). Problem oklahomi je kaj je skoro u luxury taxu a ibakin novi ugovor je tek od sljedeće sezone tako da ako martin potpiše neki manji ugovor, jedino se mogu pojačavati preko drafta, zato presti skuplja ovoliko lutrijskih pikova. do kraja ugovora perkinsa(ili istek ili amnestija) ili tradea nekog od jezgre (Kevin,Russ i Serge) nemaju baš nekih prevelikih opcija osim razvijanja svojih mladih igrača (a nije da ih nemaju- Lamb, Jones III, Regie Jackson, pa i thabeet).
OKC je to što jest - contender (sa svojim manama) koji im potencijal da raste iznutra. A to nije mala stvar.
LeBronWade
LeBronWade
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.02.2010.
Poruka: 1.224
07. veljače 2013. u 20:34
Zvijezde: Kevin Hart, Ne-Yo, Nick Cannon, Josh Hutcherson, Trey Songz, Usain Bolt, Arn Duncan, Terrence Jenkins, Common, John Schriffen, Ryen Russillo

NBA legende: Dikembe Mutombo, Clyde Drexler, Sean Elliott, Bruce Bowen

WNBA igračice: Tamika Catchings, Maya Moore

Treneri: James Harden i Russell Westbrook!
Powers
Powers
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.03.2012.
Poruka: 1.248
07. veljače 2013. u 20:52
Zna li netko koji programi prenose NBA na MaxTVu?
  • Najnovije
  • Najčitanije