leonard cohen je napisao/la:
ma ne moraju to nužno napraviti, samo sam dao prijedlog. OKC ima toliko pickova, da mogu bez problema dovesti gortata recimo. sandersa sam naveo jer im on može igrati i centra, ima visinu, pokretnost, vrhunsku obranu, na perimetru zna dobro odigrati obranu, a obruč čuva fantastično. u ibaki imaš fantastičnu četvorku koji vrhunski preuzima, sve živo zatvara, ima boshovski šut sa poludistance i što je najbitnije na taj način imaš dva najbolja blokera lige u reketu koji mogu vrhunski preuzimati u obrani sve i svašta.
A ne da im se opet dogodi u potencijalnom finalu protiv Heata da im Wade i James 80 posto koševa daju iz reketa.
Vidi cijeli citat
super ideja za gortata (post i pick n roll mašina sa dobrim blokerskim i skakačkim brojkama + ima dosta dobar ugovor cca 7.5 mil još sljedeću sezonu). Problem oklahomi je kaj je skoro u luxury taxu a ibakin novi ugovor je tek od sljedeće sezone tako da ako martin potpiše neki manji ugovor, jedino se mogu pojačavati preko drafta, zato presti skuplja ovoliko lutrijskih pikova. do kraja ugovora perkinsa(ili istek ili amnestija) ili tradea nekog od jezgre (Kevin,Russ i Serge) nemaju baš nekih prevelikih opcija osim razvijanja svojih mladih igrača (a nije da ih nemaju- Lamb, Jones III, Regie Jackson, pa i thabeet).
OKC je to što jest - contender (sa svojim manama) koji im potencijal da raste iznutra. A to nije mala stvar.