NBA 2012-13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.10.2006.
Poruka: 8.242
08. veljače 2013. u 08:33
Teletović me sa svojim promašajima sjetio na ovaj video 
http://www.youtube.com/watch?v=VWgfx-bXsg4

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 729
08. veljače 2013. u 11:39

e moj brkati i ti se sjecas toga.. garant si bio u dvorani u SLCitiy-ju tada 

Eto vidis to sto si postavio ide u prilog meni, a nikako tebi

"Svi koji prate Kobea pamte ona četiri air-balla koja je ispalio u playoffu protiv Utaha u eliminacionoj utakmici za Lakerse. "Nema puno igrača koji imaju petlju da šutnu te lopte", godinama kasnije priznao je njegov vjerovatno najveći neprijatelj Shaquille O'Neal.

Koji uopšte igrač može sa 18 godina u najvažnijoj utakmici dotadašnje karijere promašiti u prelomnim trenucima utakmice četiri puta i to kompletnu konstrukciju koša i onda se naredne sezone vratiti jači i bez ikakvih psihičkih posljedica. Samo Kobe. Kakva je to mentalna snaga 18 -godišnjeg dječaka koji debelo omane u svom debiju na najvećoj sceni i to ga ne sputa, naprotiv. Kobe je dio objašnjenja dao prošle godine..."

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 729
08. veljače 2013. u 11:51
da, dodam jos da je Lebron pretprosle godine imao 3 airballa na utakmici. Dakle, covjek u svom prime, a Kobe je tada bio klinac kojem jos dlake nisu narasle

http://www.youtube.com/watch?v=7-sIJ_URnAA

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.09.2010.
Poruka: 394
08. veljače 2013. u 11:57
orange je napisao/la:
africa_23 je napisao/la:
The All-Star Dunk Competition Participants are IN:

Eric Bledsoe, Jeremy Evans, & Kenneth Faried will represent the West while Gerald Green, Terrance Ross, & James White will represent the East.
Vidi cijeli citat


bez dileme mislim da Gerald Green pobjedjuje

Vidi cijeli citat


aj odi uključi jubito i upiši james white dunk.... čovjek ima CIJELI arsenal dunkova sa SLOBODNOG.... znači cijeli dunk contest može odraditi iza linije slobodonog! Windmil sa linije,KROZ NOGE SA SLOBODNOG itd.... nevjerovatan je lik samo bojim se da je već malo počeo padati sto se tiče skočnosti i eksplozivnosti (31 godinu) ali da je tu bio prije 5-6 godina nebi bilo dileme....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.10.2006.
Poruka: 8.242
08. veljače 2013. u 12:20
orange je napisao/la:
da, dodam jos da je Lebron pretprosle godine imao 3 airballa na utakmici. Dakle, covjek u svom prime, a Kobe je tada bio klinac kojem jos dlake nisu narasle

http://www.youtube.com/watch?v=7-sIJ_URnAA

 

Vidi cijeli citat

 Znači provjerio si iz prve ruke kakva je situacija kod malog bryanta
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.06.2007.
Poruka: 5.875
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 729
08. veljače 2013. u 13:27
chuki je napisao/la:


aj odi uključi jubito i upiši james white dunk.... čovjek ima CIJELI arsenal dunkova sa SLOBODNOG.... znači cijeli dunk contest može odraditi iza linije slobodonog! Windmil sa linije,KROZ NOGE SA SLOBODNOG itd.... nevjerovatan je lik samo bojim se da je već malo počeo padati sto se tiče skočnosti i eksplozivnosti (31 godinu) ali da je tu bio prije 5-6 godina nebi bilo dileme....
Vidi cijeli citat


gledao samo sinoc. Da je bio prije 5-6 godina sigurno bi osvojio ali sad prednost dajem Greenu koji ima vec jedan contest osvojen..


@brkati, uredu je, nemas argumenata
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.10.2006.
Poruka: 8.242
08. veljače 2013. u 15:17
Kakvi argumenti, o čemu ti? Samo nastavi navlačiti kožicu na svog idola i zabavljati nas sve na forumu 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 729
08. veljače 2013. u 15:59
o cemu ti ? Postavio si airballove Bryanta stare 15 godina iz rookie sezone mislici da ces ga time osporiti a zapravo ti airballovi su dokaz njegove velicine.. Svaki moment trazis priliku da oblatis Lakerse i njega ali slabo ti ide od ruke. Bolje se potrudi, jer da su mu ti airballovi odredili negativno na njegovu karijeru onda bi ti prica imala smisla.
Kad rookie preuzme odgovornost u clutchu pa makar i 3 puta napravio airball onda to nije nikakva bruka vec pokazatelj da ima m*da u tim godinama i da ce u godinama koje su pred njim postati velika zvijezda sto je i dokazao.. 

evo o cemu govorim

http://sports.espn.go.com/espn/page2/story?id=4152884

 

da ti podebljam vazan dio

Even though he missed, it was the "tipping point" moment in Kobe's career. The best thing that ever happened to him were those misses. 

[uredio orange - 08. veljače 2013. u 16:02]
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
08. veljače 2013. u 16:03
a dobro je vise shvatili smo kobe je najbolji i najveci covjek ikad all hail the chief
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
  • Najnovije
  • Najčitanije