NBA 2012-13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.04.2012.
Poruka: 1.000
08. veljače 2013. u 16:09
orange je napisao/la:
o cemu ti ? Postavio si airballove Bryanta stare 15 godina iz rookie sezone mislici da ces ga time osporiti a zapravo ti airballovi su dokaz njegove velicine.. Svaki moment trazis priliku da oblatis Lakerse i njega ali slabo ti ide od ruke. Bolje se potrudi, jer da su mu ti airballovi odredili negativno na njegovu karijeru onda bi ti prica imala smisla.
Kad rookie preuzme odgovornost u clutchu pa makar i 3 puta napravio airball onda to nije nikakva bruka vec pokazatelj da ima m*da u tim godinama i da ce u godinama koje su pred njim postati velika zvijezda sto je i dokazao.. 

evo o cemu govorim


http://sports.espn.go.com/espn/page2/story?id=4152884



 


da ti podebljam vazan dio


Even though he missed, it was the "tipping point" moment in Kobe's career. The best thing that ever happened to him were those misses. 

Vidi cijeli citat


Zašto osporavaš KD-a?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 729
08. veljače 2013. u 16:15
gdje osporavam KD-a ?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.04.2012.
Poruka: 1.000
08. veljače 2013. u 16:18
orange je napisao/la:
gdje osporavam KD-a ?
Vidi cijeli citat


Nadovezao sam se na ovaj post jer se sjećam da si ovako nešto napisao stavljajući Duranta u usporedbu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 729
08. veljače 2013. u 16:24
nisam KD ni s kim uporedjivao.. Vec sam na prethodnoj strani napisao za Lebrona je prije 2 godine imao 3 airballa.. Ne znam s cime bih to mogao Duranta osporiti?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.04.2012.
Poruka: 1.000
08. veljače 2013. u 16:28
orange je napisao/la:
nisam KD ni s kim uporedjivao.. Vec sam na prethodnoj strani napisao za Lebrona je prije 2 godine imao 3 airballa.. Ne znam s cime bih to mogao Duranta osporiti?
Vidi cijeli citat


Ajde sad reci kako nisi govorio da je su igrači Houstona levati. To je bilo prije toga mislim.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 516
08. veljače 2013. u 16:29
Što mislite na ovaj potencijalni trade između Utaha i OKC-a 

U Utah - Kevin Martin, Ibaka, Maynor

u OKC - Mo Williams, Favors, Kanter, Raja Bell

po meni bi više ovaj trade pasao OKC-u,imaju praktički centarsku liniju rješenu, Mo je solidan play, a Bell bi doša ka podrška s klupe
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
08. veljače 2013. u 16:42
po meni je ibaka odma iza duranta najvazniji igrac okc-u i ne vidim ni jedan trejd kojim bi ibaka otiso iz okc-a
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.02.2012.
Poruka: 463
08. veljače 2013. u 18:22
Imat cemo reprizu Gerald Green vs James White http://www.youtube.com/watch?v=kzc0Nj3xIrI
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
08. veljače 2013. u 20:12
http://www.youtube.com/watch?v=pOw8aC78LoU

WHITE MAMBA SCALABRINE WINS 1-ON-1 CHALLENGE


Scal gazi naivčine koji su mislili da imaju šanse.

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
08. veljače 2013. u 20:13
maxi je napisao/la:
po meni je ibaka odma iza duranta najvazniji igrac okc-u i ne vidim ni jedan trejd kojim bi ibaka otiso iz okc-a
Vidi cijeli citat
Ibaka za Sandersa i Jenningsa?

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
  • Najnovije
  • Najčitanije