NBA 2012-13

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.596
11. veljače 2013. u 00:06
Jedna od boljih utakmica ove sezone, ako ne i....

Kad Wade ovako igra Heat ne moze izgubit.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.06.2010.
Poruka: 2.743
11. veljače 2013. u 00:09

Lakersi nedjeluju ko ekipa, obrana losa, Howard los, izgleda kao da nije ni blizu 100 posto zdravlja, ovaj Earl Clark odlican, dobro im je doso u ovoj situaciji, vjerujem da nisu nitimalo racunali na njega, a pokazao se kao vazan igrac!

Ja bi na mjestu Lakersa mijenjao trenera, i trejdao Gasola ili Dwighta!

Lebron maestralan, i Wade dobar, Miami izgleda ko ekipa, svak zna sto mu je posao!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.10.2006.
Poruka: 8.242
11. veljače 2013. u 00:11
orange je napisao/la:
cinjenica je da Lebron uzima samo sigurne i lagane suteve otuda taj odlican postotak.. Pa vidjeli smo ova promasaja koja je imao bila su daleko od kosa iako je bio sam na sutu.. 
S druge strane Kobejev svaki drugi sut je nakon finte ili nekog okreta fadeawaya otuda i losiji procenat
Vidi cijeli citat

maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
11. veljače 2013. u 00:11
inace ne gledam puno utakmica koje ne ukljucuju denver ali bas mi je drago sto sam ovu gledo, odlicna utakmica 

a sad denver, ajmo po desetu zaredom 
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.596
11. veljače 2013. u 00:11
slika

slika
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 729
11. veljače 2013. u 00:14
ajde brkati vrati se u svoju jazbinu iz koje si izasao i ne vracaj se vise..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 729
11. veljače 2013. u 00:15
rekord fransize.. Inace Majami je jaka fransiza..Pa stariji sam ja od nje
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.163
11. veljače 2013. u 00:16
Navi3 je napisao/la:
Jedna od boljih utakmica ove sezone, ako ne i....

Kad Wade ovako igra Heat ne moze izgubit.
Vidi cijeli citat

Portland - Dallas je bila jača osobno meni.
Boston furiozan start.
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.596
11. veljače 2013. u 00:17
orange je napisao/la:
rekord fransize.. Inace Majami je jaka fransiza..Pa stariji sam ja od nje
Vidi cijeli citat

u jebote.onda je zalosno ako imas tolik ogodina, a ovako se prosipas
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
11. veljače 2013. u 00:17
isuse boze sta je ovo 
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
  • Najnovije
  • Najčitanije