NBA 2012-13

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.382
11. veljače 2013. u 00:19
maxi je napisao/la:
isuse boze sta je ovo 
Vidi cijeli citat
To ima ime, zove se izgubljene lopte

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
11. veljače 2013. u 00:19
ajde orange nemoj pizdit i cestitaj protivniku kao sto je to napravio i kobe
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
11. veljače 2013. u 00:21
madmax17 je napisao/la:

To ima ime, zove se izgubljene lopte
Vidi cijeli citat



nisam se ni okrenio a ono 12-0 za boston, al aj dobro sad je 14-11 
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.160
11. veljače 2013. u 00:22
Probudili se Nuggetsi, sve se okriće sad lagano.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2012.
Poruka: 481
11. veljače 2013. u 00:23
Dwight bi moga proigrat kad skine onu glupu traku sa glave...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 729
11. veljače 2013. u 00:24
maxi je napisao/la:
ajde orange nemoj pizdit i cestitaj protivniku kao sto je to napravio i kobe
Vidi cijeli citat

 

 Iskreno ako je itko ovdje ocekivao poraz to sam ja.. A kome da cestitam, navijacima Miamija kojih na forumu nema.. Ima samo LA hatera protiv bilo koga da igraju i njima da cestitam jel..


Steta sto ova utakmica nije u pola 5 ujutru bila, da ne citam svasta 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.12.2010.
Poruka: 449
11. veljače 2013. u 00:32
Ne bi bili toliko aktivni LA hateri da se ti sam toliko ne ložiš na bilo kakav spomen Kobe Bryanta u negativnom,kritičkom kontekstu i obične jeftine provokacije. Kako bi rekli, svakom loncu poklopac.
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
11. veljače 2013. u 00:36
strasno lose otvaranje utakmice denvera i ako uzmemo u obzir da je denver jucer igro a boston zadnju u cetvrtak tesko da ce uspjet dobit ovo 
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.09.2008.
Poruka: 78
11. veljače 2013. u 00:38
neki solidni stream za boston?
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.160
11. veljače 2013. u 00:39
Loš je Denver, jedino Javale kupi skokove.
  • Najnovije
  • Najčitanije