NBA 2012-13

maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
11. veljače 2013. u 00:46
gallinari popizdio, ali ne u dobrom smislu, poceo pucat ko lud a ne moze nista pogodit 
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
11. veljače 2013. u 00:49
Cabanas je napisao/la:
neki solidni stream za boston?
Vidi cijeli citat


http://www.firstrow1.eu/watch/168371/2/watch-boston-celtics-vs-denver-nuggets.html

meni dobar ali ja nemam visoke standarde 
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 729
11. veljače 2013. u 00:53
Boston me iskreno iznenadjuje, naravno pozitivno..Mislim da su oni jedini koji u prvoj rundi mogu izbaciti ogavni Heat, stoga bi bilo dobro da zavrse osmi
ivan77
ivan77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.04.2010.
Poruka: 1.385
11. veljače 2013. u 00:54
orange je napisao/la:
rekord fransize.. Inace Majami je jaka fransiza..Pa stariji sam ja od nje
Vidi cijeli citat

sta se ti odma pjenis, navijas za lakerse koji su DRUGI klub u nba povijesti i ti si neka faca,
mogli su i oni dovesti neki prije osnovani klub u svoj grad npr. lakerse pa ne bi tako pricao.

ivan77
ivan77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.04.2010.
Poruka: 1.385
11. veljače 2013. u 00:57
orange je napisao/la:
Boston me iskreno iznenadjuje, naravno pozitivno..Mislim da su oni jedini koji u prvoj rundi mogu izbaciti ogavni Heat, stoga bi bilo dobro da zavrse osmi
Vidi cijeli citat

boston nece biti osmi i zasto bi morali igrati prvu rundu da bi izbacili PREKRASNI miami zasto ih ne bi mogli izbaciti u finalu.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 729
11. veljače 2013. u 00:57
a ti si meni kao kelt naznacio da su oni DRUGI da ne bi pomislio da mislim da su prvi
Mogli su i Celticse dovesti hajd znaj
ivan77
ivan77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.04.2010.
Poruka: 1.385
11. veljače 2013. u 01:01
orange je napisao/la:
a ti si meni kao kelt naznacio da su oni DRUGI da ne bi pomislio da mislim da su prvi
Mogli su i Celticse dovesti hajd znaj
Vidi cijeli citat

celticse nisu mogli dovesti niti ce ih itko ikada moci dovesti jer oni su samo boston nisu kao lakersi da svako dva dana mjenjaju gradove i da se mene pita oni bi imali onoliko titula koliko su ih osvojili u Los Angelesu a ne da im se broje i iz drugih gradova
ivan77
ivan77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.04.2010.
Poruka: 1.385
11. veljače 2013. u 01:03
orange je napisao/la:
a ti si meni kao kelt naznacio da su oni DRUGI da ne bi pomislio da mislim da su prvi
Mogli su i Celticse dovesti hajd znaj
Vidi cijeli citat

to sam naznacio jer si ti zaljubljen u kobea i lakerse,
boston najvise titula, vise od lakersa, neki dan pobjedili lakerse 21 razlike svakom navijacu bostona je to dovoljno
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.158
11. veljače 2013. u 01:07
Trud i želja su na visokoj razini kod Celticsa, ali bez Ronda im ne dajem velike šanse protiv Heata u eventualnom susretu u PO.
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
11. veljače 2013. u 01:14
denver lose otvorio, boston lose zatvorio prvo poluvrijeme, mogla bi bit gusta zavrsnica 
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
  • Najnovije
  • Najčitanije