Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 54.922
19. lipnja 2013. u 04:11
Bosh u ovoj finalnoj seriji gađa gore od Dževada Alihodžića,a Duncan malo je reći rastura...kakav igrač...već je na 25
kako me zivciraju james,wade i bosh..neide ih sut nimalo (i to ne samo danas) i oni uporno soliraju glupe akcije gdje dave loptu i onda pucaju sa 5-6m i uredno promašuju
[uredio allen - 19. lipnja 2013. u 04:15]
Pristupio: 18.05.2010.
Poruka: 331
19. lipnja 2013. u 04:14
Sada da vidimo od čega je Miami napravljen!
Stalker
Stalker
Pristupio: 07.03.2011.
Poruka: 1.142
The Big Fundamental 25 pts u prvom poluvremenu, stari odlučio uzet stvari u svoje ruke
telekineza
telekineza
Pristupio: 28.05.2011.
Poruka: 2.069
19. lipnja 2013. u 04:15
Miami ima sreće da je već došlo poluvrijeme, sad bi se mogli možda sabrat, da se igralo još minutu dvije mislim da bi Spursi otišli na jako veliku razliku, ovak je ovo još dohvatljivo. LeBronu dobro zatvore ulaz, a izvana nemre ništ pogodit, doda Boshu ovaj isto fula, tak ne budu dobili sigurno, šteta samo što ne izrade neku akciju za Allena ili Chalmersa koji je jako dobro otvorio utakmicu.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 22.375
Komentator na sportklubu 33 minute prije kraja utakmice pri vodstvu Miamia plus 4 ovdje se lomi utakmica, koji genijalac
Kad pitaju sto je srcu milo...sviraj ono ja te volim Slavonijo...
Pristupio: 02.07.2011.
Poruka: 498
Duncan igra ko da je u zenitu karijere , čudo od igrača , nadam se da ću ga gledati bar još sljedeću sezonu

Poruka: 331
Zasada su Spursi u boljem ritmu, tj. uspjeli su se oduprijeti blitzkriegu Heata. Ako to uspiju još jednom (a ako Tim nastavi ovako, nema sumnje da hoće) ništa od sedme utakmice.
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.242
kakva maestralna obrana spursa, heat im ne moze kurca u reketu i jos k tome uzimaju one glupe suteve sa poludistance, ne razumijem zasto pucati to ako imas jos vremena za neki bolji sut, posebno ako zabijes jedan u deset pokusaja
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."