NBA 2016-2017

Pristupio: 30.01.2013.
Poruka: 2.818
30. ožujka 2017. u 03:56
23-3 za Spurse nakon 7 minuta-satralo Warriorse  McGee fulio zakucavanje-Shaq će imat šta radit idućih tjedan dana
Dr.Watson
Dr.Watson
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.06.2013.
Poruka: 521
30. ožujka 2017. u 03:59
kakav uraganski pocetak san antonia, ostavit gs na 3 poena nakon 7 min,strasno..

sto se tice wessa, pa imao je preko 50% sut..sta bi trebao zabit 57 poena iz 25 suteva

doslovno ih je sam doveo u produzetak..okc je gubila preko 20 razlike,mislim da je wess oko 20poena zabio u zadnjoj cetvrtini,ukjucujuci tricu sa 10metara za produzetak..ali fascinantno koliko je to napadacki netalentirana ekipa izuzev kantera kojem je dovoljno 15-20min na parketu za double double.
[uredio Dr.Watson - 30. ožujka 2017. u 04:01]
Vepaar
Vepaar
Pristupio: 22.10.2015.
Poruka: 289
30. ožujka 2017. u 04:00
Spursi dominiraju u obrani, strašno nešto za gledati  Bit će jebena serija ako se sretnu u finalu zapada.
Vepaar
Vepaar
Poruka: 289
30. ožujka 2017. u 04:03
mumu je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Haha nažalost ništa od Shaqtina, rekao je Shaq da ga više neće dirati nakon što se tužio i on i klub da ga Shaq maltretira.

30. ožujka 2017. u 04:20
u potencijalnom finalu san antonio ce morati kroz cijelu utakmicu drzati razinu iz prve cetvrtine ili makar priblizno tome,jer nijedna ekipa ne iskoristava pad u igri ko gs,doslovno par minuta crne rupe kod protivnika iskoriste  za kanonadu trica i poena i vrate se u utakmicu

Dr.Watson je napisao/la:

S Durantom Warriorsi prolaze kroz Zapad ko Cedevita u playoffu A1 LIGE.

Nije ni Leonard pucački u formi. Teodosića i Millsa rotirati na PG dogodine + dodatni iskorak Kawhija i eto Spursa contendera još ozbiljnijeg nego trenutno još ako im ostane na Capu u slučaju penzioniranja mManua i Tonya, a bia bi red

[uredio Dinko Bilich - 30. ožujka 2017. u 04:51]
30. ožujka 2017. u 04:54
Bucksi su u strašnoj formi. Clippersi,Blazersi,Celticsi,Lakersi,Hornetsi,Kingsi,Hawksi-pobjede u zadnjih 9 utakmica,od toga 6 u gostima. Tko ih god dočeka u playofu bogami će se dobro morati pomučiti.
Stao napadački skok Spursa,Warriorsi počeli pogašati one šuteve koje su promašivali u prvoj. Mislim da je omjer skokova u napadu u prvoj četvrtini u jednom trenutku bio 8-1 za Spurse (trenutno je 11-2)-jednostavno je nemoguće da takvu razinu skoka mogu održavati kroz čitavu utakmicu.
[uredio mumu - 30. ožujka 2017. u 05:00]