The Dream je napisao/la:
Moguće je i da se liga proširi sa 2 kluba koji geografski spadaju u zapadnu konferenciju, a da jedan klub ,,prebace'' u istočnu konferenciju, vjerojatno bi to bili Pelicansi jer su New Orleans u prošlosti već selili sa Istoka na Zapad.
Osim Sonicsa ful me zanima potencijalna NBA momčad iz Las Vegasa, pogotovo dresovi i kako bi je nazvali.
Recimo Las Vegas As bi bilo efektno i prigodno poput Magica i Heata.
Samo treba paziti da igrači koje dovodiš nemaju problema sa kockanjem.

Vidi cijeli citat
Nisu Pelicansi jedini kandidati. Tu su još i Grizzliesi i Wolvesi koji mogu biti prebačeni na istok. Sve ovisi o tome kako odluče složiti divizije. Northwest trenutno ima ekipe iz pola države. Oklahoma i Portland su u istoj diviziji.
Međutim, tamo to ni nije toliko bitno. Ne znam koliko vas zna da je Miami prvu sezonu igrao u zapadnoj konferenciji

[uredio xavier - 14. listopada 2016. u 13:54]