samobasket je napisao/la:
Lavine

tog ne treba ni cuvati, taj u zivotu njije igrao protiv timske odbrane, imao bi statse ko Vrabac
u Euroligi odbrane cuvaju igrace, to sto neki imaju decije shvatanje kosarke pa misle da se sve svodi 1 na 1 je drugo

Bjelica je overrated i u Euroligi bio samo zato sto je bio u Feneru, kao i Udoh sad npr., timski i graci nisu za divlje ekipe, i divlji igraci nisu za timsku igru.
Vidi cijeli citat
Kad malo razmisliš, u pravu si, Branko Lazić bi izia većinu NBA bekova, a malo koja NBA momčad bi se mogla nositi sa ponajboljim euro obranama kao što je Fenerova sa
Antićem, Datomeom, Udohom, Sloukasom, Bogdanom i ekipom ili lanjskom od Lokomotiva na čelu sa
Randolphom, Claverom i Singletonom.
*Boldano su NBA otpatci. :)
[uredio sss - 10. studenog 2016. u 17:45]