allen je napisao/la:
ameri doslovno nemaju navijanje i navijace...navijace u smislu koji ce bas navijat...
oni kad vide ovaj europski nacin navijanja i kako je to bucno i ludo ostanu ovako

imam u klubu par amera (koji su svojedobno igrali i ncaa) pa kad im pokazem grke,srbe i opcenito balkance u navijanju...doslovno se nogom križaju..
Vidi cijeli citat
Naravno. Ali to da se ne identificiraju sa svojim klubovima nije istina. Ako netko ima godišnju kartu 10 ili 20 godina, on je za mene isto navijač, makar se čitavu tekmu prežderavao hot dogovima.
A i bio sam na više NBA tekmi u više gradova i nigdje atmosfera nije bila kazališna. Nema organiziranog navijanja, ali ljudi kuže košarku i uživaju u njoj i vole svoj klub, što je u krajnjoj liniji najbitnije. Kad je riječ o stvarima poput reklama, tankiranja ili preseljenja klubova u drugi grad, tamo su ljubitelji košarke žrtve, a ne problem u toj priči.
[uredio Bergaz - 11. studenog 2016. u 16:20]