Rubio na 10 asista, tri minute prije kraja......prve cetvrtine

nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Pristupio: 18.03.2015.
Poruka: 1.406
14. ožujka 2017. u 01:39
Ricky mozda ima 100 mana kao strijelac (mada je po meni dobar dio njih vise mentalne prirode) ali je zato jedan od najskolovanijih i najboljih razigravaca citave lige. Od AS pauze tj otkako je LaVine out, ima 14 poena i 11 asistencija po mecu uz 44% iz igre i 39% za tri. KAT od AS pauze 28 poena i 15 skokova po mecu uz 64% iz igre i 46% za tri (jbt kad se samo sjetim da ga je onaj Papa medjed poredio s Bogutom prije drafta ). Cini se da je ovim skolovanim i inteligentnim kosarkasima puno lakse igrati sa jednim indijancem i revolverasem bez mozga i odbrane nego sta dvojicom. Wolvesi, ako imalo pameti imaju, moraju trejdati jednog od indijanskog dvojca Wiggis/LaVine, ima u ligi sasvim dovoljno budala koje bi im za nekgo od njih dvojice dali nesto prilicno vrijedno.
Pristupio: 30.01.2013.
Poruka: 2.818
14. ožujka 2017. u 01:43
Odličnih Bojanovih par minuta-ulaz,trica,midrange,par skokova,dobra obrana na Rubiju u tranziciji i odličan pregled igre. Kažu šuter je
14. ožujka 2017. u 03:29
Towns i Rubio-zvjerske utakmice; Rubio 19 asistencija i jako dobra šuterska večer,a Towns već sada takav repertoar u igri da me je strah na šta će ličit za par godina-sve čovjek može odigrati,apsolutno sve
Jokicev asist u stilu Larry

Ovi tragični Lakersi vec sredinom druge četvrtine gubili 30 razlike, a nado sam se potajno nekom iznenadjenju radi Portlanda. Izgleda da ce Dnever Portland, krajem ovog mjeseca biti odlučujuća utakmica....mislim da moze Portland da ih uhvati. Nurka u posljednoj utakmici i nisu bas nesto koristili.

[uredio nicaze - 14. ožujka 2017. u 05:15]
14. ožujka 2017. u 05:07
Moglo bi biti vatreno u prvom krugu playoffa sudeći po večerašnjoj utakmici Jazza i Clippersa. Playoff atmosfera,tehničke,Paul se zakačio s Gobertom  Trica Jazza mislim 9 od 10 u zadnjoj četvrtini i svejedno su naknap izvukli pobjedu (ne bi se reklo po rezultatu).
sss
sss
Pristupio: 12.04.2005.
Poruka: 2.805
14. ožujka 2017. u 19:31
U zadnjih 16 utakmica, tj. otkako se LaVine ozlijedio Towns je na na 29 koševa uz 63% šuta a Minnesota ima 4. napad i 11. najbolju obranu u ligi. U prethodnih 40 utakmica  su imali 13. napad i 24. obranu lige.
sss
Gh0C
Gh0C
Pristupio: 21.10.2006.
Poruka: 4.514
14. ožujka 2017. u 19:33
Vinsara 6/6 trice, 100% šuta općenito , prekid sramotne serije poraza, treba se vratit u proces uguženja za 4.-5. mjesto
SEMPER CONTRA BARCA !!!Čekam još samo Debu, Drlu, Bilog, Žileta, Cigu, Čokija i ekipu. Ako ni to ne upali - onda sam OUT!
madmax17
madmax17
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 28.120
14. ožujka 2017. u 20:12

Bullsi slave PI dan.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!"
Brodeur30
Brodeur30
Pristupio: 07.10.2013.
Poruka: 1.197
14. ožujka 2017. u 22:19
Towns mi je bia prva zelja na fantasyu, a bira san 5. u nasoj ligi
Uglavnom, u opisu mu non stop stoji kako je favorit za prvi pick dogodine, kako vec 10 tjedana nema lose utakmice
Mislim da je samo neki dan ima manje od 11 skokova (9) u zadnjih 2-3 miseca, a manje od 20 koseva nije ima odavno
Opcenito, precesto ima 27-14 ili 25-17 statistike i slicno