Pristupio: 18.03.2015.
Poruka: 1.406
04. travnja 2017. u 14:58

Covjek se uhvatio u kojoj KAT nije imao nijedne asistencije i to je odmah reprezentativniji ucinak od toga da na nivou sezone ima otprilike 3 asistencije po mecu

Wiggins jeste crna rupa u napadu al KAT je igracina kojem se nista osim odbrane donekle ne moze zamjeriti.

sss
sss
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.04.2005.
Poruka: 2.805
04. travnja 2017. u 15:08
Da, po ovim utakmicama iz Duncanove druge sezone bi se dalo zaključiti da nije timski igrač

To je ta razina rezoniranja.

Također kod Townsa ne treba uzeti u obzir da je od 2800 minuta preko 2000 proveo na parketu sa Rubiom koji je iskoristiv isključivo sa loptom u rukama pošto tricu gađa 32% a iz spot up situacija je na 34% šuta.

sss
Hipo
Hipo
Pristupio: 30.06.2015.
Poruka: 2.173
04. travnja 2017. u 20:37
od kojeg do kojeg datuma traje novi trade u 2017.?

dakle mislim na onaj koji prethodi idućoj sezoni, ako postoji takav, do kada se mogu tradeati igrači?

[uredio Hipo - 04. travnja 2017. u 20:38]
uvijek objektivni hajdučkiplus: -Bradarić nije imao nikakvu namjeru igrati rukom lopta ga je slučajno pogodila i složit ćemo se s odlukom da nema govora o penalu. Beusan: -Najveća greška na utakmici, trebao je dosuditi penal zbog namjerne ruke.
AdrianaLima fan
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 4.262
05. travnja 2017. u 03:24
Gobert vodi loptu nakon skoka i ode sam do kosa i zabije.
Iduce sezone nece bit previse dileme tko je najbolji centar lige.
Pristupio: 01.01.2017.
Poruka: 228
05. travnja 2017. u 03:45
Sredinom treće četvrtine russell na 12,13, 13!
[uredio Cereal Killer - 05. travnja 2017. u 03:46]
05. travnja 2017. u 04:00
Opet Hrvatska zastava na tekmi Pelicansa.
WHC9
WHC9
Pristupio: 21.02.2017.
Poruka: 1.600
05. travnja 2017. u 04:21
Milwaukee izgubio od Mavsa pa onda razbijen u Oklahomi, a ovdje se tvrdilo da Brogdon nije bitan faktor u njihovoj igri.
Dinko Bilich
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 21.633
05. travnja 2017. u 04:27
NO - Denver bez obrana ko Phila-netsi, a onda Grizzlies-Spurs i Jazz-Blazersi playoff utakmice. Dobro, Nuggetsi bi i u playoffu igrali vako. Na 131-131 Jokić 1 bacanje zabi, Jrue Holidayu pobježe lopta u svoju polovicu, Mudiay 1 stavlja, Holiday pokušava odigrati jednostavan pick and pop, ne gledajući braniča metne Cousinsu, a jednako tak Harris instinktivno siječe pas i slavlje za goste, opet 1 od 2 s linije i ope Holiday promašuje tricu za produžetak.
[uredio Dinko Bilich - 05. travnja 2017. u 04:28]
Pristupio: 30.01.2013.
Poruka: 2.818
05. travnja 2017. u 04:39
Zadnju minutu Pelicansa i Nuggetsa stvarno treba pogledati. Nuggetsi imaju +3,Pelicansi izvode loptu sa strane,Gallinari idiot doslovno zaspao (kad se probudio,pošao čuvati pogrešnog igrača hihihi),Cousins pogađa otvorenu tricu. Napad za Nuggetse,Chandler ide na slobodna,promašuje jedno. +1 za Nuggetse,time out i lopta sa strane za Pelicanse. Izvode out,lopta dolazi do Holidaya,nigdje nikoga oko njega,sam znači,pokušava pepati loptu-odbije mu se od noge i nazad u polje Pelicansa-back court violation. Lopta za Denver,namjerno fauliraju Mudiaya-promašuje jedno bacanje. +2 za Nuggetse. Lopta sa strane za New Orleans,dodavanje opet do do Jruea koji pokušava loptu dodati Cousinsu,ali pogađa Harrisa koji čuva Demarcusa-lopta se odbija od Harrisove ruke (lik leđima bio okrenut Holidayu,uopće nije bio svjestan gdje lopta) prema košu Pelicansa. Cousins radi faul. Harris na bacanjima,ali i on promašuje jedno. +3 za Nuggetse,3 sekunde do kraja. Loptu opet uzima Holiday,pretrčava teren,uzima otvorenu tricu (Harris ga kao "čuva")-promašuje.
Ne zna se tko je gori bio-Nuggetsi koji nisu mogli pogoditi slobodno (u zadnjoj minuti i Jokić fulio bacanje),ili Pelicansi koji imaju Davisa i Cousinsa u ekipi,a zadnja tri napada im uzme i upropasti jebeni Holiday. Sad su i matematički ispali iz playoffa.