Poruka: 1.822
16. travnja 2017. u 03:02
mumu je napisao/la:
jeffhardy19 je napisao/la:
Imao je Monroe dosta ovakvih utakmica kroz sezonu, čak i boljih. On ce odraditi svoje na visokoj razini ako ima povoljan matchup, a Ibaka i Valanciunas su mu povoljni matchupovi.
Vidi cijeli citat

Čovjek je imao danas 15 skokova-inače u prosjeku bilježi 6.5 skokova ove godine. 5 ofanzivnih (prosjek 2). Ako je imao dosta ovakvih utakmica,kako to da je danas imao duplo veći skakački učinak nego inače? Nije samo broj poena u pitanju (a i tu je išao iznad prosjeka) nego i aktivnost u napadu i donošenje kvalitetnih odluka. O obrani da ne pričam (ili je i obranu ove godine popravio,a da to nitko u ligi nije primijetio?). Neobično kvalitetna utakmica.

Gledao sam dosta Buckse, imao sam ga i u fantasyu pa eto znam da mu brojke jako variraju od matchupa do matchupa. Od utakmica u kojima ima loš matchup pa odigra svega 15-ak minuta(mijenja ga Henson) sa mizarnim brojkama do utakmicama sa 20+ poena i 10+ skokova. I očekujem da ce u ovoj seriji biti na nekom prosjeku od 15 poena i 8 skokova pogotovo ako ce Valanciunas imati minutažu oko 25 minuta, kakvu je imao danas jer on ne može napraviti nikakve probleme Monroeu. Ako ce Toronto igrati sa Ibakaom na centru, pa on Monroea zasipa tricama i zaustavi njegovu produkciju u napadu(ne samo koševe već i Monroeovo razigravanje ekipe sa niskog posta) onda će se na terenu pojaviti i  Henson u ozbiljnoj minutaži. Ali dok Monroe ima minutažu, on će isporučiti svoje. Danas je imao 15 skokova jer Toronto jednostavno ništa nije mogao zabiti, a i 2 ili 3 od 5 ofanzivnih skokova je uzeo u završnici kad je utakmica bila gotova. Sve u svemu, nije to nekakva brutalna utakmica koju Monroe ne može ponoviti vec za par dana.
16. travnja 2017. u 03:16
Lik je protiv Raptorsa u sezoni imao učinke od 4 poena,6 skokova,2/9 šut; 6 poena i 2 skoka, 11 poena i 2 skoka, 8 poena i 10 skokova.  Danas je imao 14 poena i 15 skokova. U sezoni je na prosjeku od 12 poena i 6 skokova. Odigrao je utakmicu iznad očekivanja i,uzimajući u obzir brojke,nije realno očekivati da može na ovakvoj razini odigrati seriju. Pogotovo kada u obzir uzmeš i eye test-današnji Monroe je bio aktivan i agresivan i u napadu i u obrani,nije forsirao i donosio glupe odluke.
jeffhardy19
jeffhardy19
16. travnja 2017. u 03:18
E ove kineskinje što baca tanjure na glavu na poluvremenu. Ako je nisam vidio 30 puta ove sezone, koju god ja utakmicu upalim evo ti nje baca ko pomahnitala.

@mumu budemo vidjeli. Ja vjerujem da može biti blizu ove razine. Možda ne na ovoj jer ipak se nešto i Raptorse pita, a oni se nisu pojavili na prvoj utakmici.
[uredio jeffhardy19 - 16. travnja 2017. u 03:24]
16. travnja 2017. u 03:27

Ma može,ali nije realno za očekivati,kao što nije ni realno da Raptorsi odigraju još koje ovakvo poluvrijeme. No to što nije realno,ne znači da se neće dogoditi-evo ja sam mislio da će Spursi lagano otresti Grizzliese,no kako stvari stoje,to neće biti tako.
16. travnja 2017. u 04:04
32-15 Spursi dobili treću-stao Marc Gasol u trećoj,stali i Grizzliesi. Leonard 14 lopta za 32 poena; 15 poena u trećoj četvrtini. Definitivno fali Tony Allen. Klupa Spursa izleda kao prva petorka Warriorsa u odnosu na klupu Grizzliesa.
ovo je gore od zvezda-cedevita
SEMPER CONTRA BARCA !!!Čekam još samo Debu, Drlu, Bilog, Žileta, Cigu, Čokija i ekipu. Ako ni to ne upali - onda sam OUT!

16. travnja 2017. u 07:10

"navijam" (simpatiziram) za toronto od kad su u ligi. zbog rodbine tamo, imam puno njihovog merchandisea ili kako vec se zovu te gluparije. ali taj klub (zajedno sa onim tulavim maple leafsima) jednostavno nema muda za išta. to je kraj priče. ko da gledam dinamo u ligi prvaka, beskrajni dan, svake godine isto.

a ovi clippersi ista stvar. cijela dvorana zna da će ići Iso Joe, ali clippersi ne znaju.