NBA 2017-2018

alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 30.563
09. veljače 2018. u 09:08
https://www.youtube.com/watch?v=xKDrx1CYPYQ

kenny odlično usporedio vrijeme 90-ih i sad
danko radic
danko radic
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.10.2014.
Poruka: 1.039
09. veljače 2018. u 09:20
Chicago bulls
Pearl Jam
Pearl Jam
Mali dioničar
Pristupio: 10.11.2007.
Poruka: 5.558
09. veljače 2018. u 09:22
Philadelphia 76ers
a kad se stisnem uz tvoje toplo dupe, meni je super
blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
09. veljače 2018. u 09:50
Trade Lakers Cavs je sa jedne strane nista osim bolje situacije sa cap space-om. Sa druge strane prilika da se malo osvjezi dosta poljuljana ekipa i atmosfera unutar ekipe.
Po meni sanse da IT i Frye budu u lakersima iduce sezone je ravna nuli.
Cavsi su dobili dva dosta zahvalna igraca sa klupe a Lakersi bolju situaciju sa plaćama te vrijedan prvi pick. Vjerojatno ce ga iskoristiti da se rijese Denga.

Ono sto me bas iznenadilo je trade Paytona. Ne kuzim taj trade uopce. Zasto se rijesiti igraca koji je dosta napredovao i koji je solidan play.
Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
Mallie
Mallie
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.03.2010.
Poruka: 3.939
09. veljače 2018. u 10:31
blackmamba24 je napisao/la:


Ono sto me bas iznenadilo je trade Paytona. Ne kuzim taj trade uopce. Zasto se rijesiti igraca koji je dosta napredovao i koji je solidan play.
Vidi cijeli citat


Jer je RFA na ljeto i moraš ga platiti, a očito su odlučili da to nije to i da ne žele s njim dalje. Ne mogu im proturiječiti, po meni on nije starter u današnjoj NBA. Mogli su ga jedino probati zadržati za manje pare na ljeto, za nekakav novac koji bi dobio back up plej, ali velike su šanse da on takav ugovor ne bi prihvatio i onda bi ga popušili za ništa.

Al da bude još bolje, nisu dobili ni PHXov SRP, nego najvjerojatnije Charlottin. Sunsi imaju 3 SRPa, a Orlandu ide srednji od ta tri, koji god to bude.
Shaggy
Shaggy
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.10.2004.
Poruka: 11.758
09. veljače 2018. u 10:32
Dobar posao cavsa. Hood je poslije Wadea možda i najbolji bek s kojim je Lebron igrao. Dečko ima sve u napadu, od ball handlinga i asista do šuta i prodora. Nevjerojatno da Utah nije mogla dobiti više. Hill je play koji će puno bolje klapat uz Lebrona. Odličan sistemski igrač i s godinama sve pouzdaniji šuter. Stvarno su se značajno povećali šansu za barem osvojiti istok.
xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
09. veljače 2018. u 10:45
Shaggy je napisao/la:
Dobar posao cavsa. Hood je poslije Wadea možda i najbolji bek s kojim je Lebron igrao. Dečko ima sve u napadu, od ball handlinga i asista do šuta i prodora. Nevjerojatno da Utah nije mogla dobiti više. Hill je play koji će puno bolje klapat uz Lebrona. Odličan sistemski igrač i s godinama sve pouzdaniji šuter. Stvarno su se značajno povećali šansu za barem osvojiti istok.
Vidi cijeli citat


Da ne govorimo da kombinacija Hill/Hood obrambeno na bekovskim pozicijama zvuči kao space shuttle za Thomasa i Smita. Plus imaš Clarksona kao kombo beka s klupe.
MCOIS
blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
09. veljače 2018. u 11:02
Mallie je napisao/la:
blackmamba24 je napisao/la:


Ono sto me bas iznenadilo je trade Paytona. Ne kuzim taj trade uopce. Zasto se rijesiti igraca koji je dosta napredovao i koji je solidan play.
Vidi cijeli citat


Jer je RFA na ljeto i moraš ga platiti, a očito su odlučili da to nije to i da ne žele s njim dalje. Ne mogu im proturiječiti, po meni on nije starter u današnjoj NBA. Mogli su ga jedino probati zadržati za manje pare na ljeto, za nekakav novac koji bi dobio back up plej, ali velike su šanse da on takav ugovor ne bi prihvatio i onda bi ga popušili za ništa.

Al da bude još bolje, nisu dobili ni PHXov SRP, nego najvjerojatnije Charlottin. Sunsi imaju 3 SRPa, a Orlandu ide srednji od ta tri, koji god to bude.
Vidi cijeli citat


Pa ja bi radije onda cekao kakav offer sheet ce dobiti  od drugih pa vidjeti da li se isplati izjednaciti ponudu ili. Ako mu netko ponudi vise od onoga sto ne zele platiti OK. Ovako su dobili samo pick druge runde koji ko zna gdje ce biti. Nema mi to logike uopce. Ali puno toga u NBA nema logike. Valjda je tako.

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
09. veljače 2018. u 11:08
blackmamba24 je napisao/la:

Pa ja bi radije onda cekao kakav offer sheet ce dobiti  od drugih pa vidjeti da li se isplati izjednaciti ponudu ili. Ako mu netko ponudi vise od onoga sto ne zele platiti OK. Ovako su dobili samo pick druge runde koji ko zna gdje ce biti. Nema mi to logike uopce. Ali puno toga u NBA nema logike. Valjda je tako.
Vidi cijeli citat


Slažem se. Nek traži što drugi nude pa onda ti biraš želiš li ga na tom ugovoru ili ne. Napokon, to i je poanta RFA.

Meni ovo više izgleda kao da su ga se željeli riješiti pod svaku cijenu.
MCOIS
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.789
09. veljače 2018. u 11:44
ovaj poteze utah-a mi je vrlo vrlo loš...
druga stvar...zar payton tako malo vrijedi da ga trejdaju za jebeni pick 2.runde
  • Najnovije
  • Najčitanije