NBA 2017-2018

Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
09. veljače 2018. u 11:53
Ipak mislim da u ovom slučaju Tragicov front office nije toliko imbecilan kako im se pripisuje, tržište je reklo koja je trenutačna vrijednost Paytona jbg., tako da nije očito moglo bolje od ovog - bolje išta nego ništa.
Hala Madrid!
Winnfield
Winnfield
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.08.2017.
Poruka: 496
09. veljače 2018. u 12:09
ginobili je napisao/la:
Ovo s trejdanjem Elfa za pick druge runde mi je totalno nerealno.
Mislim, jasno je da on nije all star play, ali je još uvijek dobar igrač. Prošlu sezonu je imao 4 ili 5 triplle doublova, ima dobru suranju s Gordonom, ima sjajan ulaz i snalaženje u gužvi... nema dobar šut, nije bogznakako dobar u obrani, ali da se na tome raditi. Mlad je još uvijek, a plejmejkeri sazrijevaju kasnije.
Jedino što navijače Orlanda može veseliti je da do kraja sezone mogu računati na maksimalno 5 pobjeda, a to znači potencijalni prvi pick.
Kakva im je uprava, ubost će u neki budući bust.
Vidi cijeli citat


Luka Dončić 

Mallie
Mallie
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.03.2010.
Poruka: 3.939
09. veljače 2018. u 12:10
allen je napisao/la:
ovaj poteze utah-a mi je vrlo vrlo loš...
Vidi cijeli citat


Pa, ono... Joe Jesusa su ionako htjeli otkupit da može ići u contendera (što će mu Kingsi isto napravit), a za Hooda su procijenili da će tražiti blizu 20M po sezoni, što nemaju namjeru plaćati. Zauzvrat su dobili trojku, na kojoj su najslabiji, i koja ima jedan od najboljih value for money ugovora u ligi, a koja će vjerojatno bolje igrati u Jazzu jer igraju sustavnije i timskije, sličnije Bostonu.

Dakle, riješili su se ugovora kojeg bi morali preplatiti (i zažaliti) na ljeto ili ga izgubiti za ništa + uštedili su pare na tome da isplate ostatak Joeovog ugovora u buyoutu, a popunili su najkritičniju poziciju s igračem na super ugovoru i koji bi lako mogao proigrati kod njih kao u Bostonu.

Dobili su i Roseov leš, ali njega će ili waivat, ili otkupit, a pošto je na vet minimumum to im je svakako podnošljivije nego otkupit Iso Joea.
Master Yoda
Master Yoda
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.10.2010.
Poruka: 16.069
09. veljače 2018. u 12:28
thomas nikad ne bi uspio u clevelandu jer mora imat loptu u rukama da njegove kvalitete dođu do izražaja. on ne zna igrat off the ball

boston mu je dao ulogu lidera, ostali ga pokrivali u obrani i zato je došao na doslovno mvp razinu

u cavsima je pored sebe imao najboljeg igrača svijeta koji je također ball dominant dok ga ostatak ekipe nije niti malo pokrivao u obrani. i na kraju smo dobili ovo šta smo dobili da je igra cavsa s njim na parketu teško dno dna

thomas mi je jako drag igrač i zaslužuje velik ugovor (ne max ugovor, ali blizu toga) negdje. toplo se nadam da će u lakersima pokazat šta može i tako se izborit za neki fin ugovor na ljeto
Virujmo struci
vlacng
vlacng
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.03.2010.
Poruka: 3.581
09. veljače 2018. u 12:46
Thomas očito nije sretan što je u završio u Lakersima, ne pada mu na pamet bii back up Lonzu.
[uredio vlacng - 09. veljače 2018. u 12:46]
Za koga se jarca ja ovdje zivciram!!!
xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
09. veljače 2018. u 13:00
Mene baš zanima kako će izgledati rotacija Knicksa na PG nakon ovog tradea.

Jack je cijelu sezonu starter, ali dobro, on sigurno nije dio budućnosti pa će ga valjda napokon posjesti na klupu. Iako ne treba smetnuti s uma da su ovo ipak Knicksi i da možda odradi cijelu sezonu kao starter 

Ntilikina je njihov lutrijski pick sa prošlog drafta, Mudiaya valjda ne bi doveli da mu ne misle davati minute, a nedavno je došao i Burke koji je objektivno u ovom trenutku kompletniji i konkretniji igrač od ove dvojice (a i on je mlad).

Zatim tu imamo Bakera koji je kombo bek, ali on je ionako "out" do kraja sezone. Ne treba zaboraviti Hardawaya, Leeja i Dotsona koji su swingmani, ali malo premali da bi bili "full time" SF jer su svi trojica puno bliže SG poziciji.
MCOIS
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
09. veljače 2018. u 13:24
cadaverosa je napisao/la:
Mislim da su cavsi prerano otpisali Thomasa, pa radi se o proslogodisnjem top 5 igracu, u najmanju ruku all-star igracu i oni ga otpisu nakon 10 tekmi. Pa ne moze covjek nakon tolike pauze i svakakvih promjena igrat na mvp razini.
Prakticno dali su Irvinga za Clarcksona. I nezadovoljnog Irvinga uvijek bi mogli uvaliti za neki dobar pick ili boljeg igraca. Ne znam zasto su dopustili Lebronu da razjebe fransizu pa da ode na kraju sezone.

Lebron je postao jako antipatican tip, svakom mora cestitat na nekom rekordu/trejdu, petlja se u sve zivo od Balla brothersa do Trumpa, sa najvecim rivalima glumi neki bratski odnos..  "Navijao" sam za njega u dosadasnjim finalima, al trenutno su mi i warriorsi manje iritantni od njega.
Vidi cijeli citat

za lebrona se slažem, za thomasa ni najmanje. u pitanju je užasno limitiran igrač, to ne treba valjda previše pojašnjavati ali to su znali i prije. ono što nisu znali je koliko je lik problematičan i kakav ego ima. u ovo malo vremena napravio je dovoljan nered u svlačionici da ga se trejda po hitnom postupku

cavsi su svakako morali nešto napraviti ako misle uopće ući u finale, što per se nije mala stvar i u tom kontekstu ovi trejdovi su bili neminovni. čak ovako na prvu djeluju kao odličan posao
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
09. veljače 2018. u 13:24
Na kraju će Ainge vratiti Thomasa u Boston na ljeto za džabe... 
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 30.563
09. veljače 2018. u 13:34
sve su se prednosti i nedostaci thomasa znali i na ljeto, pa nitko nije pričao da mu treba još jedna lopta u napadu samo za njega.

u biti tako je više manje za svaki trade, nekad uspije nekad ne, al svi smo pametni nakon par mjeseci
kistra
kistra
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 570
09. veljače 2018. u 13:37
New York Knicks 
"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi." Bob Rock :)
  • Najnovije
  • Najčitanije