NBA 2017-2018

Master Yoda
Master Yoda
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.10.2010.
Poruka: 16.069
09. veljače 2018. u 13:38
alkatraz je napisao/la:
sve su se prednosti i nedostaci thomasa znali i na ljeto, pa nitko nije pričao da mu treba još jedna lopta u napadu samo za njega.

u biti tako je više manje za svaki trade, nekad uspije nekad ne, al svi smo pametni nakon par mjeseci
Vidi cijeli citat


ovo je istina. ja sam prvi mislio da će se thomas nekako uklopit u cavse, pogotovo pored jamesa koji će mu sigurno dat prostora da se vrati u formu

kad se trade dogodio 90% ljudi je mislilo da su cavsi opljačkali bostona. 6 mjeseci nakon tradea se vidi tko je koga opljačkao
Virujmo struci
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.03.2014.
Poruka: 1.034
09. veljače 2018. u 14:00
Slazem se za Thomasa. On moze funkcionirati jedino ako ima loptu u rukama i cijela ekipa igra obranu za njega, i eventualno kao 6. igrac odnosno scorer sa klupe (iako mislim da bi se tesko pomirio sa tom ulogom). Ne volim ga kao igraca al sam potpuno uz njega kad kaze da ne zeli biti backup Lonzu. Ball je uzasno precijenjen igrac. Navijac sam Lakersa i pogledao sam dosta utakmica i nisam vidio nista posebno. Sut je nepotrebno komentirati i mislim da je u tom segmentu zakinut do kraja karijere. Mozda nema sut al zato nema igru 1 na 1 i lose napada obruc (..samo 1,4 bacnja po utakmici a igra skoro 34 minute). Slobodna bacanja su mu u rangu Deandrea (48%). Tu i tamo zna asistirati ali danas se sve broji kao asist. Bas me zanima da jedan hrvat dode u NBA i ima takve postotke suta, pa poslali bi ga u g ligu iste sekunde a Lonzo dobija 34 minutice. Dobru pricu je prodao tata Ball, svaka cast.
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
09. veljače 2018. u 15:18
https://www.youtube.com/watch?v=xCmG0_j9kbE


Dwyane Wade is coming back? Hassan Whiteside says you're joking right?
[uredio madmax17 - 09. veljače 2018. u 15:18]
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
django 9
django 9
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.07.2011.
Poruka: 285
09. veljače 2018. u 15:25
Cavsi su odradili sjajan posao kojim ne samo da su spasili sezonu, već si i uvelike povećali šanse da zadrže Lebrona. Imaju sada tridesetak utakmica regularne sezone plus playoff i ako stvari kliknu ne vidim razloga zašto bi kralj išao negdje drugdje i ponovno prolazio fazu slaganja i prilagodbe nove momčadi. Zadržali su i najvažnij resurs(famozni pick) koji mogu iskoristiti u nekom blockbuster tradeu na ljeto kojim bi još pojačali momčad. A u slučaju da Lebron ipak ode imaju na čemu graditi budućnost, tako da u svakom slučaju mogu biti mirni.
xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
09. veljače 2018. u 15:46
Trenutni poredak:

1. Sixers - 24
2. Celtics - 22
3. Spurs - 11
4. Knicks - 8
    Lakers - 8
6. Bulls - 6
7. Pistons - 5
8. Toronto - 4

Glasanje je još uvijek otvoreno.
MCOIS
alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 30.564
09. veljače 2018. u 15:46
dobra reakcija whitesidea nakon što je dobio odgovor na pitanje tko je onda otišao iz miamia
uuupppsss
uuupppsss
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.06.2014.
Poruka: 1.786
09. veljače 2018. u 16:34
xavier je napisao/la:
Trade deadline je prošao, ali glasanje za NBA momčadi još uvijek traje pa možete i dalje davati glasove svojim ekipama tko još nije.
Vidi cijeli citat


San Antonio Spursi
WHC9
WHC9
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.02.2017.
Poruka: 1.600
09. veljače 2018. u 16:42
Celtics
NS
NS
Mali dioničar
Pristupio: 24.01.2012.
Poruka: 9.821
09. veljače 2018. u 16:45
Spursi
Vratite Lea i Pota.
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
09. veljače 2018. u 16:57
https://www.youtube.com/watch?v=AvtiuqeFF0o


Breaking Down EVERY Winner And Loser In The 2018 NBA Trade Deadline!
[uredio madmax17 - 09. veljače 2018. u 16:57]
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
  • Najnovije
  • Najčitanije