NBA 2017-2018

neverbored
neverbored
Moderator
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 19.591
09. veljače 2018. u 17:09
Nisam pratio NBA od prve polovice devedesetih , sad nešto malo zbog ovih naših igrača. I tako čitam, i smijem se kako je zapravo "planiranje NBA ekipa", bilo kroz tradeove ili kroz draft, navijačima zanimljivije od košarkaške igre i utakmica. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.08.2010.
Poruka: 1.571
09. veljače 2018. u 17:25
Lakerse pišem za ekipu jer su mi najdraži bili dok nije bilo nijednog našeg igrača u NBA, a ko i većina inače za igrače navijam, posebno naše, da je Babo ostao u Brooklynu onda bi Brooklyn bio definitivno.
manu
manu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2011.
Poruka: 2.187
09. veljače 2018. u 17:43
Spurs
j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
09. veljače 2018. u 17:56
kolezinebjezi je napisao/la:
Lakerse pišem za ekipu jer su mi najdraži bili dok nije bilo nijednog našeg igrača u NBA, a ko i većina inače za igrače navijam, posebno naše, da je Babo ostao u Brooklynu onda bi Brooklyn bio definitivno.
Vidi cijeli citat

Tako znači igrači...
The Dream
The Dream
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2016.
Poruka: 1.995
09. veljače 2018. u 18:00
neverbored je napisao/la:
Nisam pratio NBA od prve polovice devedesetih , sad nešto malo zbog ovih naših igrača. I tako čitam, i smijem se kako je zapravo "planiranje NBA ekipa", bilo kroz tradeove ili kroz draft, navijačima zanimljivije od košarkaške igre i utakmica. 
Vidi cijeli citat


Kada sam bi mlađi i igrao NBA live daleko najdraži dio igre mi je bilo slaganje momčadi kroz tradeove, valjda nema kombinacije koju nisam isprobao, visoki, niski, puno šutera, run & gun, ofenzivno orijentirani, defanzivno orijentirani, twin towers... 

Čisti gušt 

[uredio The Dream - 09. veljače 2018. u 18:01]
cuky_vk
cuky_vk
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.12.2009.
Poruka: 914
09. veljače 2018. u 18:39
Po ovim rezultatima, ova tema bi trebala goriti ako se u prvoj rundi sastanu Celticsi i Sixersi.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2013.
Poruka: 1.625
09. veljače 2018. u 18:49
Hoce li igrat cavsima veceras Hood, Hill, Clarckson I Nance?
Koliko uopce imaju raspolozivih igraca bez njih
[uredio cadaverosa - 09. veljače 2018. u 18:51]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
09. veljače 2018. u 18:51
cuky_vk je napisao/la:
Po ovim rezultatima, ova tema bi trebala goriti ako se u prvoj rundi sastanu Celticsi i Sixersi.
Vidi cijeli citat


ne bi. to je ono kad si prisiljen reći neki klub, ljudi se uglavnom vežu uz igrače a oni su fluidna roba. franšize i gradovi preko atlantika su nešto s čim 99% nas realno nema ništa. osim ako mu rodbina ne živi u pittsbourghu ko mom kolegi, velikom fanu piratesa i baseballa ako je suditi po trenerci..
NBAhistorian
NBAhistorian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.07.2012.
Poruka: 1.370
09. veljače 2018. u 18:55
cadaverosa je napisao/la:
Hoce li igrat cavsima veceras Hood, Hill, Clarckson I Nance?
Koliko uopce imaju raspolozivih igraca bez njih
Vidi cijeli citat


Mogu izvesti ovo što i Warriorsi 2010:

https://www.youtube.com/watch?v=fHeAHaxW0nI

NBAhistorian
NBAhistorian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.07.2012.
Poruka: 1.370
09. veljače 2018. u 18:58
Kontroler je napisao/la:
cuky_vk je napisao/la:
Po ovim rezultatima, ova tema bi trebala goriti ako se u prvoj rundi sastanu Celticsi i Sixersi.
Vidi cijeli citat


ne bi. to je ono kad si prisiljen reći neki klub, ljudi se uglavnom vežu uz igrače a oni su fluidna roba. franšize i gradovi preko atlantika su nešto s čim 99% nas realno nema ništa. osim ako mu rodbina ne živi u pittsbourghu ko mom kolegi, velikom fanu piratesa i baseballa ako je suditi po trenerci..
Vidi cijeli citat


Naravno da nas 99% nema ništa s tim. Ali ima i kod nas bisera. Npr. vidio sam kako se jedan opsesivni navijač Celticsa iz Zagreba hvalio kako je godinama prvo kod box scoreova provjeravao jesu li Lakersi izgubili, a tek onda je gledao kako su tu noć prošli Celticsi. Lik više mrzi Lakerse nego što voli Celticse. Još se lik hvalio kako u vremenu dominacije Shaqa i Kobea u Lakersima nije htio uopće pratiti NBA jer su Lakersi tad razvaljivali. To je boleština, lik mrzi Lakerse kao da su mu Shaq i Kobe pojebali ženu.
  • Najnovije
  • Najčitanije