NBAhistorian je napisao/la:
Kontroler je napisao/la:
cuky_vk je napisao/la:
Po ovim rezultatima, ova tema bi trebala goriti ako se u prvoj rundi sastanu Celticsi i Sixersi.

Vidi cijeli citat
ne bi. to je ono kad si prisiljen reći neki klub, ljudi se uglavnom vežu uz igrače a oni su fluidna roba. franšize i gradovi preko atlantika su nešto s čim 99% nas realno nema ništa. osim ako mu rodbina ne živi u pittsbourghu ko mom kolegi, velikom fanu piratesa i baseballa ako je suditi po trenerci..
Vidi cijeli citat
Naravno da nas 99% nema ništa s tim. Ali ima i kod nas bisera. Npr. vidio sam kako se jedan opsesivni navijač Celticsa iz Zagreba hvalio kako je godinama prvo kod box scoreova provjeravao jesu li Lakersi izgubili, a tek onda je gledao kako su tu noć prošli Celticsi. Lik više mrzi Lakerse nego što voli Celticse. Još se lik hvalio kako u vremenu dominacije Shaqa i Kobea u Lakersima nije htio uopće pratiti NBA jer su Lakersi tad razvaljivali. To je boleština, lik mrzi Lakerse kao da su mu Shaq i Kobe pojebali ženu.
Vidi cijeli citat
Pa istini za volju, mislim da Shaqa i Kobea ili voliš ili ne voliš. Ponajviše zbog njihovih prevelikih ega i karaktera, da sad ne ulazim u detalje. Recimo, za vrijeme Nashove ere kada su Sprusi zaustavljali Sunse u play-offu, nisu mi ni oni bili po volji, ali Duncana i Popa teško možeš mrziti, a Manu mi je legenda. Plus, ona njihova košarka 2014., pass and motion offence, vrhunsko nešto.
Lakersi su mi bili veća fora kada su tamo igrali Nick van Exel i Eddie Jones i ranije Magic, nego za vrijeme Shaqa i Kobea, pogotovo nakon one serije sa Kingsima.
A ovaj lik gore, možda je igrao NBA Live 2003, tamo su Lakersi overpowered kao danas GSW ( fun fact, Fisher je tamo kao Steph Curry, ali doslovno, redovito sam stavljao najboljeg vanjskog obrambenog na njega, a ne na Kobea

). Znam da je u pitanju računalna igra, ali ljudi se zapale...

Mislim, nisu LAL jedina franšiza koja dođe onako pomalo arogantna, i fanovi NYK su puni sebe ( ne mislim na ekipu na forumu ), ali dosad su imali toliko bisernih odluka da ih jednostavno ne možeš percipirati kao Lakerse, više ti ih bude žao.
A baš bi dobro došlo neko LAL-NYK rivalstvo, malo za promjenu.
P.S. Ali da su tu negdje po snazi, a ne ovo sa GSW i Cavsima.
[uredio The Dream - 09. veljače 2018. u 19:35]