NBA 2017-2018

Bogomdani
Bogomdani
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.07.2007.
Poruka: 12.194
09. veljače 2018. u 19:14
NBAhistorian je napisao/la:
To je boleština, lik mrzi Lakerse kao da su mu Shaq i Kobe pojebali ženu.
Vidi cijeli citat


A šta ti znaš...
Samo vjera, nada i ljubav, a najveća od njih je ljubav. Merčep, Praljak, Prlić, Petković, Ćorić, Pušić, Stojić - velikani hrvatskog naroda
NBAhistorian
NBAhistorian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.07.2012.
Poruka: 1.370
09. veljače 2018. u 19:16
Bogomdani je napisao/la:
NBAhistorian je napisao/la:
To je boleština, lik mrzi Lakerse kao da su mu Shaq i Kobe pojebali ženu.
Vidi cijeli citat


A šta ti znaš...
Vidi cijeli citat


Da, baš ću prestati kompletno pratiti NBA ligu jer klub s kojim igraš dvije utakmice po sezoni rastura dok tvoj omiljeni klub u tom periodu čami u prosječnosti.
zovche
zovche
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 4.053
09. veljače 2018. u 19:17
Portland
blue system
blue system
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.07.2006.
Poruka: 615
09. veljače 2018. u 19:17
Bogomdani je napisao/la:
NBAhistorian je napisao/la:
To je boleština, lik mrzi Lakerse kao da su mu Shaq i Kobe pojebali ženu.
Vidi cijeli citat


A šta ti znaš...
Vidi cijeli citat


f..k LA fakers
[prst u pak - dinamo prvak]
vlacng
vlacng
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.03.2010.
Poruka: 3.581
09. veljače 2018. u 19:27
Mogao bi i Žiža večeras zaigrati, ako ovi svi ne mogu jos nastupiti večeras.
Za koga se jarca ja ovdje zivciram!!!
The Dream
The Dream
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2016.
Poruka: 1.995
09. veljače 2018. u 19:34
NBAhistorian je napisao/la:
Kontroler je napisao/la:
cuky_vk je napisao/la:
Po ovim rezultatima, ova tema bi trebala goriti ako se u prvoj rundi sastanu Celticsi i Sixersi.
Vidi cijeli citat


ne bi. to je ono kad si prisiljen reći neki klub, ljudi se uglavnom vežu uz igrače a oni su fluidna roba. franšize i gradovi preko atlantika su nešto s čim 99% nas realno nema ništa. osim ako mu rodbina ne živi u pittsbourghu ko mom kolegi, velikom fanu piratesa i baseballa ako je suditi po trenerci..
Vidi cijeli citat


Naravno da nas 99% nema ništa s tim. Ali ima i kod nas bisera. Npr. vidio sam kako se jedan opsesivni navijač Celticsa iz Zagreba hvalio kako je godinama prvo kod box scoreova provjeravao jesu li Lakersi izgubili, a tek onda je gledao kako su tu noć prošli Celticsi. Lik više mrzi Lakerse nego što voli Celticse. Još se lik hvalio kako u vremenu dominacije Shaqa i Kobea u Lakersima nije htio uopće pratiti NBA jer su Lakersi tad razvaljivali. To je boleština, lik mrzi Lakerse kao da su mu Shaq i Kobe pojebali ženu.
Vidi cijeli citat


Pa istini za volju, mislim da Shaqa i Kobea ili voliš ili ne voliš. Ponajviše zbog njihovih prevelikih ega i karaktera, da sad ne ulazim u detalje. Recimo, za vrijeme Nashove ere kada su Sprusi zaustavljali Sunse u play-offu, nisu mi ni oni bili po volji, ali Duncana i Popa teško možeš mrziti, a Manu mi je legenda. Plus, ona njihova košarka 2014., pass and motion offence, vrhunsko nešto.

Lakersi su mi bili veća fora kada su tamo igrali Nick van Exel i Eddie Jones i ranije Magic, nego za vrijeme Shaqa i Kobea, pogotovo nakon one serije sa Kingsima.

A ovaj lik gore, možda je igrao NBA Live 2003, tamo su Lakersi overpowered kao danas GSW ( fun fact, Fisher je tamo kao Steph Curry, ali doslovno, redovito sam stavljao najboljeg vanjskog obrambenog na njega, a ne na Kobea  ). Znam da je u pitanju računalna igra, ali ljudi se zapale... 

Mislim, nisu LAL jedina franšiza koja dođe onako pomalo arogantna, i fanovi NYK su puni sebe ( ne mislim na ekipu na forumu ), ali dosad su imali toliko bisernih odluka da ih jednostavno ne možeš percipirati kao Lakerse, više ti ih bude žao.

A baš bi dobro došlo neko LAL-NYK rivalstvo, malo za promjenu.

P.S. Ali da su tu negdje po snazi, a ne ovo sa GSW i Cavsima.

[uredio The Dream - 09. veljače 2018. u 19:35]
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.864
09. veljače 2018. u 19:43
to prebrojavamo navijace...

Spursi naravno
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.399
09. veljače 2018. u 19:45
https://streamable.com/llefl

39 Year Old Father Pumps Draymond Green Out of His Shoes 
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Archie Bronson
Archie Bronson
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.01.2014.
Poruka: 165
09. veljače 2018. u 20:08

Navijam za San Antonio Spurse. 

Od ostalih momčadi ponajviše lajkam Sixerse. Cool mi je cijela petorka osim Reddicka. Pratim i ostale hrvatske i ex-Yu igrače, ali Šarić mi je uvjerljivo najdraži igrač za gledanje uz Jokaru. 

Otkad je došao Mcdonalds do naših krajeva, ja svoj ku*** guram u pitu od jabuka.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.06.2017.
Poruka: 90
09. veljače 2018. u 20:23
Teško je navijati za momčadi jer se stalno mijenjaju ali ja sam za Celticse. Naravno navijam za sve naše a od ostalih volim još Spurse i Pistonse
  • Najnovije
  • Najčitanije