Kontroler je napisao/la:
cuky_vk je napisao/la:
Po ovim rezultatima, ova tema bi trebala goriti ako se u prvoj rundi sastanu Celticsi i Sixersi.

Vidi cijeli citat
ne bi. to je ono kad si prisiljen reći neki klub, ljudi se uglavnom vežu uz igrače a oni su fluidna roba. franšize i gradovi preko atlantika su nešto s čim 99% nas realno nema ništa. osim ako mu rodbina ne živi u pittsbourghu ko mom kolegi, velikom fanu piratesa i baseballa ako je suditi po trenerci..
Vidi cijeli citat
Ne slazem se s tobom. Celticsi, Lakersi, Spursi i takve ekipe koje cesto u vrhu te imaju sistem rada i nisu u Tank modu po pola stoljeca ce imati fanove dolazili ili odlazili igraci. S druge strane Trust the process Sixersi su dobili dosta fanova jer su zabavni, mladi, imaju dva potencijalna, ALL-NBA igraca + dosta ljudi koji su ih zavoljeli i prate ih zbog Darija. Zivi bili pa vidjeli, ali sto posto sam siguran da ce i gorit forum, ako se sastanu pogotovo bude li neizvjesnosti.