emilio21 je napisao/la:
Phila ima snagu za zapaprit na istoku bilo kome. Nadam se ulasku u finale.
Vidi cijeli citat
Kao veliki i dugogodišnji navijač Sixersa, ne mogu se složit s tobom. Klupa je prepreloša da odu dalje od prve runde playoffa koliko god bi ja to htio. Dokaz tomu je prevelik broj izgubljenih utakmica kad su imali 20+ poena prednosti. Klupa McConnell, Bayles, TLC, Amir, Booker, Anderson jednostavno ne može zabit ništa. Dokaz tomu je i ova utakmica protiv Pelicansa. Do 4. četvrtine su zabili samo 7 poena, a u zadnjoj četvrtini su igrali samo igrači s klupe i izgubili su ju 18 razlike. Statistički imaju 29. klupu u ligi. Nadao sam se da će Colangelo uspjeti dovesti Belinellija ili Evansa, ali ništa nažalost.
Playoff će biti veliki uspjeh, ako uspiju izborit naravno, jer će mlade zvijezde vođene Simmonsom i Embiidom dobit iskustvo i doživjet atmosferu playoffa, a onda iduće sezone, uz nadam se kvalitetna pojačanja napasti drugu rundu ili čak finale istoka.
Trust the Process.