NBA 2017-2018

Winnfield
Winnfield
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.08.2017.
Poruka: 498
10. veljače 2018. u 01:12
dffd

Riley zna šta radi. 
bonkas
bonkas
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.08.2006.
Poruka: 483
10. veljače 2018. u 01:24
Winnfield je napisao/la:
dffd

Riley zna šta radi. 
Vidi cijeli citat


Nadam se da kupuju preko legitimnih sajtova
[uredio bonkas - 10. veljače 2018. u 01:25]
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
emilio21
emilio21
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 3.063
10. veljače 2018. u 02:23
Phila ima snagu za zapaprit na istoku bilo kome. Nadam se ulasku u finale.
olympic fan
replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.055
10. veljače 2018. u 02:35
glupi Cavsi imaju samo 10 igraca na raspolaganju ....jedan od njih je Zizic.... a igraju zasad samo sa 7 tako da ATZ i dalje ima dnp-cd
ajme meni nije mi dobro
ajme meni nije mi dobro
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.10.2016.
Poruka: 563
10. veljače 2018. u 02:38
Ako Žižić ne bude igrao danas, onda se stvarno može pozdraviti s minutama do kraja sezone... prije će Calderona staviti na peticu nego njega kako su krenuli
replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.055
10. veljače 2018. u 02:49
ako LBJ napravi razliku na plus 20 onda ce dobit malo smeca minuta na kraju...to mu je jedina sansa... ako tekma ostane neizvjesna do kraja no no....
staropramen
staropramen
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.08.2010.
Poruka: 3.330
10. veljače 2018. u 03:12

Calderon na 4 faula... mozda ubace ovog Perrantesa 

ipak iskusni Holland ulazi... 

[uredio staropramen - 10. veljače 2018. u 03:18]
Hezonja + Fortnite = Hezonite
staropramen
staropramen
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.08.2010.
Poruka: 3.330
10. veljače 2018. u 03:45
Ovo šta Oladipo radi je prekrasno  igračina
Hezonja + Fortnite = Hezonite
Philadelphia76ers
Philadelphia76ers
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.07.2013.
Poruka: 460
10. veljače 2018. u 05:15
emilio21 je napisao/la:
Phila ima snagu za zapaprit na istoku bilo kome. Nadam se ulasku u finale.
Vidi cijeli citat


Kao veliki i dugogodišnji navijač Sixersa, ne mogu se složit s tobom. Klupa je prepreloša da odu dalje od prve runde playoffa koliko god bi ja to htio. Dokaz tomu je prevelik broj izgubljenih utakmica kad su imali 20+ poena prednosti. Klupa McConnell, Bayles, TLC, Amir, Booker, Anderson jednostavno ne može zabit ništa. Dokaz tomu je i ova utakmica protiv Pelicansa. Do 4. četvrtine su zabili samo 7 poena, a u zadnjoj četvrtini su igrali samo igrači s klupe i izgubili su ju 18 razlike. Statistički imaju 29. klupu u ligi. Nadao sam se da će Colangelo uspjeti dovesti Belinellija ili Evansa, ali ništa nažalost.
Playoff će biti veliki uspjeh, ako uspiju izborit naravno, jer će mlade zvijezde vođene Simmonsom i Embiidom dobit iskustvo i doživjet atmosferu playoffa, a onda iduće sezone, uz nadam se kvalitetna pojačanja napasti drugu rundu ili čak finale istoka.
Trust the Process.
replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.055
10. veljače 2018. u 05:34
pa sad.... vidjecemo.....
cinjenica je da ako iko ima priliku jos podic igru od sad do pocetka playoffa to je Phila....saric ima jedva preko 100 tekmi u karijeri embiid ispod 100 a simmons oko 50.... raspored im je do kraja najlaksi od svih a u playoffu ce tako i tako suzit rotaciju i klupa ce imat puno manju ulogu... i dalje im sanse nisu prevelike ali i veca cuda su se desavala....
  • Najnovije
  • Najčitanije