Kontroler je napisao/la:
Mag je napisao/la:
To stavljanje u istu rečenicu Pierca i Thomasa je degutantno.
Prva stvar, Thomas gledano čisto košarkaški nije ni blizu razina PP-a, druga stvar postoji ogromna razlika u svim ostalim stvarima koje nisu striktno vezane za parket,
Thomas je karakterno obični pizdek.Vidi cijeli citat

lik je obukao dres doslovce 2 dana nakon što mu je mlađa sestra poginula
Vidi cijeli citat
Nisam mislio na taj način, inače bih umjesto **zdek upotrijebio izraz **čkica.
Svi su tu situaciju konzumirali na isti način, ali ja ne znam kakva to osoba sutri dan nakon sestrine smrti ide naganjati loptu umjesto bezrezervne podrške roditeljima i obitelji.
Sa sportske strane možda za naklon, sa ljudske - **zdek.
Ali glavno da je on svoju tugu izrazio preko instagrama, inače to ne bi bilo to.