Super Hrvoje je napisao/la:
Jedno zanimljivo pitanje, da Ball nije toliko ružan, bi li imao više podržavatelja i fanova.
Mislim, nije ni LeBron nešto lijep, ali Ball baš ima deformiranu facu koja ti okrene želudac kad ga vidiš, pa vjerojatno i to ima utjecaj na percepciju njega kao košarkaša (što naravno nije u redu).
Npr. čak mislim da bi Ball bio biran kao prvi pick na draftu samo da nije do tog detalja, odnosno da je Fultz biran ispred jer je izgledao relativno normalno.
Btw. nemojte ovo shvatiti kao "kontijev tip" posta, nego samo kao percepciju koliko izgled ima utjecaj na pružanje šansi u karijeri i općenito životu, i kako te ovisno o izgledu okolina percipira kao više ili manje sposobnog.
[uredio Mag - 21. listopada 2017. u 16:44]