NBA 2019-2020

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.06.2013.
Poruka: 1.723
20. studenog 2019. u 13:47

Denver-Hjuston... 300 poena u najavi 4

samobasket
samobasket
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.12.2013.
Poruka: 4.215
20. studenog 2019. u 21:37

Kako igraju Kingsi bez Foxa? Alkatraz(ili ziki) dobio besplatnu kosakasku lekciju39

[uredio samobasket - 20. studenog 2019. u 21:37]
ziki
ziki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.05.2011.
Poruka: 1.081
20. studenog 2019. u 21:41

samobasket je napisao/la:

Kako igraju Kingsi bez Foxa? Alkatraz(ili ziki) dobio besplatnu kosakasku lekciju39

Vidi cijeli citat


Ha?

samobasket
samobasket
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.12.2013.
Poruka: 4.215
20. studenog 2019. u 21:50

ziki je napisao/la:

Ha?

Vidi cijeli citat


Hajpovao si Foxa, najbolji igrac drafta itd, a lepo se vidi koliko je daleko od ozbiljne kosarke

Cory Joseph kojem svaki sut nije blizu kosa, bolje razigrava a tek u odbrani kako gine.

ziki
ziki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.05.2011.
Poruka: 1.081
20. studenog 2019. u 21:52

A ne. Rekao sam da će Dennis Smith Jr. biti najbolji igrač na tom draftu, vjerojatno dosta fulao. Fox mi se sviđa u svakom pogledu. Mlad je, ima jako puno prostora za napredak. Playevi ionako sazrijevaju kasnije. On je budućnost ove lige.

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.053
21. studenog 2019. u 02:15

na kraju 1Q...DONCIC 22 GSW 16

NS
NS
Mali dioničar
Pristupio: 24.01.2012.
Poruka: 9.821
21. studenog 2019. u 02:56

Hebemti sunce, kakvo gazenje Warriorsa od strane Mavericksa...

Luka na 33 posle prvog poluvremena 3,  skoro 40 razlike 41

Vratite Lea i Pota.
Vepaar
Vepaar
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.10.2015.
Poruka: 289
21. studenog 2019. u 03:04

Luka bez ikakvog forsiranja 33p-5r-6a uz 9/10 šut, 6/7 3p za 17 minuta! 67

  

NS
NS
Mali dioničar
Pristupio: 24.01.2012.
Poruka: 9.821
21. studenog 2019. u 03:08

Sad vise nije ni, sto kaze FGTR, upitno hoce li biti  najbolji E igrac svih vremena...

Mogli bi doci na red i neki ozbiljniji igraci... 

Ako Porzignis proigra, bice i titula... 60

Vratite Lea i Pota.
replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.053
21. studenog 2019. u 03:18

...ZA POCETAK ODMA IMA DOBAR LINK SA KARIJEROM MJa

.... oba su treci pick.... Jordan ima svog Bowie-ja  a Luka ima svog Aytona...jadni doping ajfon ce ni kriv ni duzan bit oznacen sa "on je bio prvi pick kad su sunsi (i kingsi) preskocili Luku"

  • Najnovije
  • Najčitanije