Pearl Jam je napisao/la:
Ne znam što su u Rocketsima očekivali od Mela. Da će on sa svoje 34 godine mijenjati stil igre i prilagoditi Hardenu i Paulu? Lakersi su ludi ako ga uzmu.
Vidi cijeli citat
Meni je on najjača priča...svako ljeto jedno te isto. Radi kao nikad do sad pa krenu slike iz teretane i počnu komentari kako je popravio liniju i kako će sad igrati drugačije. Onda krene sezona i sve po starom.
Da se razumijemo, Melo je uvijek imao kompletan napadački arsenal, ali nikad nije znao iz toga izvući maksimum. Lopta je uvijek stajala kad bi došla do njega dok je on pokušavao uloviti poziciju za mid range šut iz okreta. Ne možeš danas napad bazirati na tome. Za to vrijeme ga obrana nikad nije zanimala jer čemu trošiti energiju na toj strani parketa.