NCAA

123
...
464748
Bojdo
Bojdo
Mali dioničar
Pristupio: 15.09.2013.
Poruka: 7.583
17. lipnja 2026. u 22:22

Izgleda da ce Kusturica na dvije godine, 5-6 miliona se spekulise.

Nikola Jokić je slasni kosarkaski koktel sazdan od najboljih igračkih osobina Pau Gasola i Krešimira Ćosića. Jednom riječju-ČUDO! Bojdo 2018.
x&yzd
x&yzd
Mali dioničar
Pristupio: 29.10.2016.
Poruka: 6.025
18. lipnja 2026. u 00:53

Bojdo je napisao/la:

Izgleda da ce Kusturica na dvije godine, 5-6 miliona se spekulise.

Vidi cijeli citat


Što mu je Emir Kusturica

Bojdo
Bojdo
Mali dioničar
Pristupio: 15.09.2013.
Poruka: 7.583
18. lipnja 2026. u 07:45

Nema podataka da su bliži rod, možda dalji.

Nikola Jokić je slasni kosarkaski koktel sazdan od najboljih igračkih osobina Pau Gasola i Krešimira Ćosića. Jednom riječju-ČUDO! Bojdo 2018.
Avanti
Avanti
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.01.2025.
Poruka: 234
18. lipnja 2026. u 09:00

x&yzd je napisao/la:

Bojdo je napisao/la:

Izgleda da ce Kusturica na dvije godine, 5-6 miliona se spekulise.

Vidi cijeli citat


Što mu je Emir Kusturica

Vidi cijeli citat


Omiljeni filmski režiser🙂

Da li mi neko može objasniti sistem fukcionisanja NCAA

Nekad je bilo da igrač koji promijeni koledž mora da pauzira godinu dana.Kako je sada?

Igrač je mogao da igra najviše četiri sezone.To bi trebalo da je ostalo.

Da li se neko sa prostora ABA lige vratio bolji nego što bi realno bio da je ostao?

Da li postoji ikakvo ograničenje u pogledu profesionalizma ili neko starosno ograničenje?

[uredio Avanti - 18. lipnja 2026. u 09:01]
ronihr
ronihr
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.03.2015.
Poruka: 2.205
18. lipnja 2026. u 09:19

Danas uglavnom zivimo u drustvu gdje bolji znaci bogatiji...Ne ide jedan Tisma sa 24.godine (plus 4 mjeseca ) da napreduje...vec da zaradi za godinu dvije pokoji milioncek,i vrati se u Premijerku.Ne postoji niti jedan nas igrac u dobi 18-25 koji ce odbiti odlazak u NCAA,ako dodje ponuda....Ukljucujuci i najveceg talenta Ruzica....A svi ovi "bekovi" sto ih zeljno iscekujemo za 2-3 godine,ako su toliko talentirani,ce uveseljavati americku sveucilisnu publiku.

ronihr
ronihr
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.03.2015.
Poruka: 2.205
18. lipnja 2026. u 09:46
Luckasti
Luckasti
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 5.489
18. lipnja 2026. u 10:54

cobra01 je napisao/la:

Nakon Prkačina koji je u 24 godini otišao u NCAA, sada i Tišma.

Obojica su imali ozbiljne prilike i dobre klubove gdje ih se smjestilo. Mislim da su im ove odluke samo materijalne i kao da prihvačaju da ništa od ozbiljne košarkaške karijere. Osim novaca koje će zaraditi, sigurno je da će pasti u kvaliteti.

Šteta za obojicu.

Vidi cijeli citat

Realno, doživotno će se situirati i vratiti sa diplomom! A što se košarke na EL nivou tiče, teško da će se do te razine razviti da bi mogli participrati kao rotacijski igrači?

idemo do kraja
Velbor
Velbor
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2024.
Poruka: 437
18. lipnja 2026. u 11:02

Prka i Tišma diplomu mogu dobiti samo ako se kasnije vrate i završe školovanje. Za tih godinu dana koji će provesti tamo diplomirati sigurno neće.

123
...
464748
  • Najnovije
  • Najčitanije